Znani rzucają mięsem

Gwiazdy mają nerwowe życie i trudno się dziwić, że czasem dają temu wyraz. I to brzydki wyraz. Czasem przypadkiem (choć nie zawsze) czasem na wizji (choć nie zawsze) czasem za to potem przeproszą (choć nie zawsze). Oto najbardziej spektakularne wpadki znanych celebrytów i dziennikarzy.
Agnieszka Chylińska/Agencja Gazeta Agnieszka Chylińska/Agencja Gazeta Agnieszka Chylińska/Agencja Gazeta

Agnieszka Chylińska

W słowach nie przebierała nigdy. Wszyscy pamiętamy jej "podziękowania" dla nauczycieli przy odbieraniu Fryderyka. Było tym ostrzej, że na żywo. Mimo że ostatnio Agnieszka zmieniła wizerunek, to wciąż są sytuacje, w których nie panuje nad słownictwem. No, ale może być to efektem burzy hormonalnej tak charakterystycznej dla przyszłych mam.

 


Doda

Ostra jak brzytwa, skuteczna jak szampon przeciwłupieżowy i bezwzględna jak zima dla drogowców. Doda jest mocną kobietą i jako jedna z pierwszych zaczęła używać słowa "zajebiście" jako zwykłego przysłówka. Ale na tym jej repertuar się nie kończy. Posłuchajcie:

 


Marcin Meller zaliczył wpadkę! Marcin Meller zaliczył wpadkę! (fot. YouTube.com/j2meblog)

Marcin Meller

Dzięki niemu wiemy z cała pewnością, że "Śniadanie Mistrzów" to program nadawany na żywo. A nawet na bardzo żywo, bo prowadzący przestaje się kontrolować. No, ale z tak wielkich ust niejedno wypsnąć się może. Co bawi interlokutorów. Poniżej przykład heroicznej walki Materny z wesołością. Walki przegranej:

 


Kamil Durczok/Dailymotion.pl Kamil Durczok/Dailymotion.pl Kamil Durczok/Dailymotion.pl

Kamil Durczok

Zasłynął jako wielbiciel dokładnie wyczyszczonych stołów. Ktoś w redakcji go chyba nie lubi, bo nagranie w którym domagał się higienicznych warunków pracy wypłynęło do internetu. Sam dziennikarz odniósł się do swojego zachowania i żartobliwie zaprosił na ? Fakty? przy czystym stole. Co ciekawe, cały incydent przysporzył Durczokowi sympatii. Są podejrzenia, że była to zamierzona akcja mająca na celu wypromowanie osoby tajemniczego "Rurka"

 


Magda Gessler Magda Gessler Kapif

Magda Gessler

Jej "Kuchenne rewolucje" zrewolucjonizowały nie tylko kuchnię, ale i przekonanie, że kobietom w programach popołudniowych przeklinać po prostu nie wypada. Otóż okazuje się, że wypada, pod warunkiem, że zostaną sprowokowane przez mrożonki, stare mięso, badziewne obrusy lub leniwych kucharzy. Tylko producenci muszą pamiętać, aby starannie "wypikiwać" wszystkie przekleństwa. A widzowie muszą się nauczyć czytać z ruchu warg. Spróbujcie:

 


Joanna Krupa w Los Angeles Joanna Krupa w Los Angeles Forum

Joanna Krupa

Delikatna, długo-rzęsa i blond-włosa piękność zasłynęła miłością do zwierząt, niechęcią do ubrań i obcym akcentem. Ale jak trzeba zakląć po polsku, robi to z nienagannym akcentem. Przekonały się o tym uczestniczki "Top Model" i co niektóre właścicielki futer. Poniżej dowód na to, że kląć można z wdziękiem:

 

Tomasz Lis Tomasz Lis FORUM/Maciej Biedrzycki

Tomasz Lis

Czyli klasyka gatunku. Jego słynne " skąd ci biedni ludzie mają wiedzieć co to jest k.. Zbuczyn" przeszło do kultowych powiedzonek na ulicach, w szkołach i zakładach pracy. Sposób, w jaki wypowiadał poszczególne przekleństwa był analizowany przez filologów i psychologów. A sam Lis dorobił się łatki szefa surowego i wymagającego. Czyli po prostu wrednego.