Co gwiazdy piszą w sieci?

Wielu z nas interesuje prywatne życie gwiazd. Ciekawskim gwiazdy wychodzą naprzeciw i odkrywają rąbka tajemnicy, co się u nich dzieje. Do komunikacji z fanami mogą posłużyć portale społecznościowe, które cieszą się coraz większą popularnością na świecie.

Postanowiliśmy pośledzić profile gwiazd na serwisach społecznościowych. Oto, co tam znaleźliśmy w przedświątecznym tygodniu:

Natalia Lesz

 

Piosenkarka, aktorka i tancerka. Na swoim facebook'owym profilu chętnie odpowiada na pytania fanów odnośnie swojej kariery. Jej wizerunek staje się jeszcze bardziej wiarygodny, gdy wrzuca fotki z prywatnej biblioteki. W zeszłym tygodniu pojawiły się fotosy z klipu "Sexuality", który nie został nigdy wyemitowany oraz nagrania z próby przed występem wokalistki.

Tomasz Kammel

 

Mężczyzna-kameleon. Zawsze kojarzony jako prezenter o nienagannych manierach, ostatnio zaskakuje jako prowadzący "Zabij mnie śmiechem". Na facebook'u opowiada, jak dobrze się ostatnio bawił. Oto co napisał na swoim wallu:

 

"Weekend był fenomenalny! Jak ja się cieszę, że w knajpach nie wolno palić! Wróciłem do domu po finale "Zabij mnie śmiechem" o 4 rano. Bankiet i after. Nie pachniałem jak popielniczka, nie miałem oczu jak królik, nie musiałem wietrzyć ciuchów. Rewelacja!"

Iwona Węgrowska


Piosenkarka, choć często bardziej rozpoznawalna przez swoją cielesność, chętnie wskazuje zainteresowanym, gdzie można ją zobaczyć. Do tego ogromna porcja zdjęć, często takich, które są nie do zobaczenia gdzie indziej. Wykorzystując swoją popularność ostrzegła ostatnio na swoim profilu przed pewną nieuczciwą według niej Agencją Nieruchomości.

Sara May


Wokalistka, o której ostatnio zrobiło się głośno przez jej kandydaturę w wyborach samorządowych. Na swoich plakatach wyborczych pojawiła się w skąpym stroju bikini. Nie dało to jednak zbyt dużych efektów, dostała jedynie 55 głosów.

Z jej facebook'a dowiemy się, ile mandarynek zjadła na kolację, a także możemy wziąć udział w konkursie na oszacowanie wieku celebrytki. Wszystko to pod czujnym okiem piosenkarki, która każdą wątpliwość wyjaśni kolejnym wpisem. Ostatnio rozpętała dyskusję polityczną, gdy napisze:

 

"Polska jest najważniejsza, ale mniej ważna od PIS-u :)"

Marta Wiśniewska


Zima znowu zaskoczyła kierowców... Marta Wiśniewska także nie uchroniła się przed jej atakiem. 30 km pokonała w 6,5 godziny. Jakie jeszcze rewelacje spotkały ją w ostatnim czasie? Dowiemy się zapewne niedługo z facebook'owego profilu artystki.


Marcin Meller

 

Wspomniał ostatnio, co sądzi o stanie rodzimego czytelnictwa:

 

"W kraju, w którym ludzie czytają i tak mało książek, rząd wprowadza na nie dodatkowo 5-procentowy podatek vat. Git, będzie na nowe boiska.".

 

Ciekawe, co zwróci uwagę Marcina w przyszłym tygodniu?

Joanna Krupa


Joanna Krupa, lekko się poturbowała jeżdżąc na nartach i jak sama pisze, prawie straciła życie. Wyznaje teraz zasadę absolutnej wyższości snowboardu nad dwoma deskami. Znalazła za to sposób na to, jak sobie poradzić ze złym samopoczuciem będąc bardzo wysoko w górach, wystarczy parę dni przed wyjazdem wybrać się do lekarza, aby przepisał odpowiednie leki i problem z głowy.

Anja Rubik

 

Polskiej modelki u szczytu światowej kariery nie może zabraknąć na Twitterze. Ostatnio dowiadujemy się, że ma kontuzję ramienia, dlatego potrzebuje masażu, a najlepiej paru dni w SPA... Co więcej, okazuje się, że nawet tak filigranowa osoba o idealnej figurze może mieć słabość do słodyczy...

Maria Peszek

 

"Nie jestem już Marią Awarią, denerwuje mnie ten pióropusz, te pistolety, to, że się muszę do majtek rozbierać. Ja bym chciała, żeby ta Maria Awaria już wreszcie umarła. I najchętniej to ja bym jej wyprawiła pogrzeb- dlatego właśnie widzimy się we wtorek w Och-Teatrze."

 

Kontrowersyjne? Skądże! To cała Maria Peszek. Tak właśnie zakomunikowała na facebooku koniec swojej trasy koncertowej.


Czesław Śpiewa

Trochę prywaty:

"Czasami 30 zł, czasami 70 zł i na pewno będzie jeszcze za 100 zł i za darmo... I proszę jeszcze z uśmiechem jak niektórzy organizatorzy: A nie może Czesław zagrać z polskimi muzykami, wtedy koszta samolotu z Dani się ominie? Zagraniczna kapela, polska kapela, kapela za darmo, kapela za 70 zł. Gram z przyjaciółmi i z uśmiechem pozdrawiam z Krakowa, oni z Kopenhagi. Przedwczoraj Szlachetna Paczka w Silesja Center w Katowicach. Uważajcie na siebie, zimowe opony drodzy !"

 

No właśnie, zima...!

Marcin Tyszka

 

Jeden z najpopularniejszych polskich fotografów mody. Ogromną sławę w ostatnim czasie zawdzięcza popularnemu programowi telewizyjnemu "Top Model". Między innymi właśnie o tym, można porozmawiać z nim tutaj, gdzie sam zachęca do dyskusji pisząc:

 

"i jak wrażenia po finale top model ? opadły już ?"

 

A jeżeli nie o modzie, wymieńcie się opiniami odpowiadając na posta:

 

"co jest najlepszym sposobem na chłodny, deszczowy i do tego wietrzny dzień ?"
Doda

 

Profil Dody na facebook'u wcale nie jest taki łatwy do znalezienia. Ale jak już się na niego natrafi to okazuje się, że wysiłek był tego warty. Ostatni koncert Lady Gagi odbił się głośnym echem w polskich mediach. Oto co na ten temat Doda:

 

UWAGA! Ponieważ nastała ogólna obsesja minister zdrowa zarządził:" zniszczyć wszystkie kserokopiarki, bo kopiują Gagę".

 

 

 

Źródła:

facebook.com

twitter.com


Ola Idzik

Zobacz także:Co mówią gwiazdy o seksie?
Legendarne przeboje
Najciekawsze quizy na Facebooku
Teleturnieje, którymi żyła Polska
Największe szprychy Machiny