Sławne i mniej sławne rodzeństwa

W polskim show-biznesowym podwórku aż roi się od rodzinnych powiązań. Mamy braci Mroczków, mamy braci Golców, rodzeństwo Delong i mnóstwo innych tego typu znanych par.
Są też rodzeństwa, w których jedna osoba osiągnęła większy sukces medialny, a druga pozostaje w jej cieniu. Zobaczcie:

Sonia Bohosiewicz, Maja Bohosiewicz Sonia Bohosiewicz, Maja Bohosiewicz KAPIF.PL/KAPIF

Sonia i Maja BohosiewiczSonia Bohosiewicz jest bez wątpienia zapracowała sobie na miano uznanej aktorki. Znana jest z ról między innymi w serialach takich jak "39 i Pół", "Usta, Usta", a także filmów "Miłość na wybiegu" i "Wojna polsko-ruska". Jej młodsza siostra, Maja Bohosiewicz dopiero rozpoczyna swoją karierę aktorską, ale na swoim koncie ma już rolę w serialu "Londyńczycy". Na razie pozostaje w cieniu sławnej siostry, ale jej droga zawodowa dopiero się rozpoczyna.

Anna Bosak, Marcin Bosak Anna Bosak, Marcin Bosak kapif

Ania i Marcin Bosak

 

Ania swoją karierę rozpoczęła od tańca, a rozgłos zyskała zostając finalistką pierwszej edycji programu "You Can Dance". Spróbowała także swoich sił jako aktorka, wcielając się w główną rolę w filmie "Kochaj i Tańcz". Brat Ani, Marcin Bosak jest za to już uznanym aktorem znanym produkcji "Tylko mnie kochaj" i "Hotel 52". Czy Ania będzie próbowała doścignąć na tle zawodowym swojego brata, czy jednak postawi na karierę taneczną?

Agata i Paulina Młynarskie

 

Agata Młynarska od lat jest twarzą różnych telewizji. Długo nikt nie wiedział o istnieniu jej siostry, Pauliny. Młodsza z rodzeństwa jednak bardzo stara się nie pozostać w tyle i rozwija się dziennikarsko. Była związana z telewizją TVN Style, a obecnie współpracuje ze stacją Polsat Cafe. Która z Młynarskich jest bardziej rozpoznawalna i która pozostanie legendą telewizyjną? Zapewne czas pokaże.

Anna Maria i Patrycja Jopek


Anny Marii Jopek nie trzeba nikomu przedstawiać. Jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, mimo, że jej twórczość daleka jest od muzyki "dla mas". Mało kto jednak wie, że jest też druga pani Jopek, Patrycja. Wystąpiła ona w eliminacjach do programu "Mam Talent", wystąpiła z zespołem "4-te". W jego skład wchodzą cztery kobiety, na wiolonczeli, skrzypcach i altówce wykonują znane utwory. Czy o Patrycji jeszcze będzie głośno i czy dorówna sławie starszej siostry?

Matylda i Mateusz Damięccy


Matylda Damięcka zadebiutowała jako 8-letnia dziewczynka w serialu "WOW", później mieliśmy okazję ją oglądać w serialu "Na Wspólnej", w którym po jakimś czasie przestała się pojawiać. Brat Mateusz za to od dziecka gościł na ekranach telewizorów bez większych przerw. Możemy go pamiętać, jako małego chłopca w serialu "Matki, żony i kochanki". Jest uznanym, polskim aktorem. Na swoim koncie ma między innymi rolę w "Przedwiośniu", a także w serialu "Teraz, albo nigdy". O Matyldzie medialny słuch zaginął, mimo, iż w 2008 roku ukończyła Szkołę Teatralną.

Justyna i Magda Steczkowska


Justyna Steczkowska jest jedną z czołowych polskich wokalistek, jej sława rozpoczęła się od wygranej "Szansy na Sukces" w 1994 roku i ugruntowała się na przestrzeni lat. Rodzina Steczkowskich należy do bardzo muzykalnych i wielu z jej członków zajmuje się muzyką pod różnymi postaciami. Siostra Justyny, Magda, zaczynała od śpiewania w chórkach, była jej menagerem, aż w końcu zdecydowała się nagrać swoją własną płytę. Obecnie ma na swoim koncie dwa krążki nagrane z zespołem Indygo, ale mimo tego nie udało jej się prześcignąć popularności swojej siostry.

Marta i Joanna Krupa Marta i Joanna Krupa GLENN HARRIS / PR PHOTOS/Glenn Harris / PR Photos

Marta i Joanna Krupa


Joanna Krupa to jedna z najbardziej znanych Polek za granicą. Brała udział w niezliczonej ilości sesji zdjęciowych, niejednokrotnie pojawiała się w rankingach najseksowniejszych  kobiet. Joanna postanowiła pomóc swojej siostrze Marcie wybić się w show-biznesie i wprowadza ją "na salony". Mimo, że Marta jest równie piękna co jej siostra, ma przed sobą spore wyzwanie, żeby zdobyć porównywalne z nią uznanie w modelingu.

Radosław i Cezary Pazura


Mimo tego, że obaj mogą pochwalić się dość dużym dorobkiem aktorskim, występowali w wielu produkcjach filmowych i telewizyjnych, większą sławą bez dwóch zdań cieszy się Cezary. To jego twarz przychodzi na myśl na hasło: Pazura. Być może wynika to z faktu, że Cezary jest starszy, w związku z czym jego kariera rozpoczęła się wcześniej, albo po prostu z tego, że trudno jest się przebić będąc w cieniu sławnego rodzeństwa.

 

 

 

film.onet.pl

filmweb.pl

pl.wikipedia.org

muzyka.interia.pl

 

Ola Idzik

Zobacz także:Co mówią gwiazdy o seksie?
Legendarne przeboje
Najciekawsze quizy na Facebooku
Teleturnieje, którymi żyła Polska
Największe szprychy Machiny