Prezent do 100 zł dla kobiety!

Pierwsza gwiazdka coraz bliżej. Coraz mniej czasu, to dla wielu z nas coraz większy stres związany często z kłopotliwym wyborem świątecznego prezentu.
Tym razem przedstawiamy Wam propozycje gwiazdkowych prezentów dla kobiet!

dla dbającej o szczegóły

 

Naszyjnik z kamieni kolorowego kwarcu na posrebrzanym łańcuszku to doskonały prezent dla kobiet doceniających styl i elegancję. To również szlachetna ozdoba codziennego stroju, która doda blasku noszącej go pani. A każda z nas lubi zabłysnąć nietuzinkowym dodatkiem.

 

 

Cena: 77 zł

dla pragnącej dotknąć gwiazd

 

Niebanalnym prezentem dla ukochanej może okazać się certyfikat nazwania jej imieniem wybranej gwiazdy na niebieskim firmamencie. Podarunek taki zyskuje coraz większą popularność, nadal jednak może okazać się oryginalnym gestem w stronę bliskiej osoby.

 

 

Cena: 99 zł

dla poszukującej harmonii

 

"Zapasy z życiem" to najnowsza powieść Erica Emmanuela Schmitta, wybitnego powieściopisarza i dramaturga, znanego z takich dzieł jak "Oskar i Pani Róża" czy wielokrotnie inscenizowanych "Małych zbrodni małżeńskich". Powieść ta opowiada o wychodzeniu naprzeciw codziennym trudom i poszukiwaniu szczęścia. Doskonała propozycja na długie zimowe wieczory.

 

 

Cena: 19 zł

dla potrzebującej wytchnienia

 

Relaksujący 30 - minutowy masaż to sposób na odpoczynek nie tylko fizyczny, ale i psychiczny. Po szaleństwie świątecznych zakupów oraz bezustannym braku czasu, najczęściej właśnie dla siebie samej, każda kobieta zasługuje na taki podarunek.

 

 

Cena: 99 zł

dla miłośniczki designu

 

W czasach wszechwładnej personalizacji, czyli dostosowywania wyglądu przedmiotów do indywidualnych preferencji użytkownika, skórka na zewnętrzną klapę laptopa stanowi doskonały prezent dla kobiety spędzającej dużo czasu przy pracy z komputerem. Szeroki wybór kolorowych i stylowych wzorów daje możliwość doboru skórki do wymagań konkretnej pani.

 

 

Cena: 39.90 zł

 

 

 

 

 

za wyjatkowyprezent.pl, antypodymody.pl, gwiezdnyprezent.pl, znak.com.pl, kobiecarewolucja.pl

Zobacz także:Prezenty do 100 zł dla mężczyzny!