Prezent do 100 zł dla dziecka!

Nasze pociechy już w piątek z niecierpliwością będą oczekiwały pierwszej gwiazdki, aby rozpocząć poszukiwania swoich wymarzonych prezentów pod choinką. Jeśli jeszcze nie znaleźliście dla nich odpowiedniego upominku, podpowiadamy!


dla bajkowych architektów

 

Dla dzieci z kosmiczną wyobraźnią, które uwielbiają ciastolinowe wyzwania. Tym razem mali budowniczy mają okazję tworzyć wymarzone konstrukcje z gwiezdnego piasku wraz ze swoimi ulubionymi bohaterami z "Toy Story".

 

 

Cena: 58 zł

dla szalonych graczy

 

Gra planszowa "Szalone kurczaki" to doskonała alternatywa dla gier komputerowych, zabierających czas najmłodszym. Ćwiczy refleks i kreatywność. To także propozycja na rodzinną rozrywkę z pociechami podczas wolnych, świątecznych (i nie tylko) chwil.

 

 

Cena: 75 zł

dla małego łasucha

 

Każde Maleństwo bardzo przywiązuje uwagę do "swoich" rzeczy. Dlatego jedyna w swoim rodzaju zastawa (talerz z podziałką, sztućce oraz kubeczek) sprawi, że każdy mały człowiek poczuje się wyjątkowy.

 

 

Cena: 69 zł

dla komputerowca

 

Dla małego mężczyzny przydatnym prezentem niewątpliwie okaże się pendrive w kształcie samochodu F1 o pojemności 4GB. Nie tylko dla fanów Roberta Kubicy!

 

 

Cena: 89.90 zł

dla stylowego mola książkowego

 

Nowoczesna, designerska podpórka pod książki BOOK END ozdobi wystrój pokoju nastolatka, a także pozwoli utrzymać w porządku ulubione lektury młodego człowieka. Minimalistyczny wzór podpórki będzie pasował do każdego młodzieżowego pokoju.

 

 

Cena: 94 zł

 

 

 


za crazyshop.pl, ezabawki.pl, grajzusmiechem.pl, kobiecarewolucja.pl

Zobacz także:Prezent do 100 zł dla mężczyzny
Prezent do 100 zł dla kobiety