Prezent do 100 zł dla Babci i Dziadka!

Do Świąt Bożego Narodzenia pozostały już tylko 3 dni. Dziś podpowiadamy Wam, jakie podarunki możecie sprawić swoim Rodzicom lub Babciom i Dziadkom!

dla miłośników sztuki

 

ART MEMO to oryginalny prezent dla osób interesujących się sztuką. Jest to karciana gra pamięciowa, która dla starszej osoby może się okazać doskonałą rozrywką poszerzającą wiedzę na temat kanonicznych dzieł sztuki. A może to właśnie dzięki niej Wasi bliscy odkryją artystyczną pasję na emeryturze?

 

 

Cena: 58 zł

dla szykownej babci

 

Elegancka broszka ze szklanych perełek i paciorków, wykończona ozdobną wstążką dopełni stroju każdej pani, która ceni styl. Ozdoba jest na tyle uniwersalna, że z pewnością ucieszy niejedną starszą panią.

 

 

Cena: 25 zł

dla eleganckiego dziadka

 

Zestaw jedwabny krawat, chustka oraz spinki do koszuli sprawią, że starszy pan poczuje się wyjątkowo dystyngowanie. I z pewnością będzie to klasyczny prezent na długie lata.

 

 

Cena: 78 zł

dla ceniących wspomnienia

 

Album na zdjęcia w skórzanej oprawie z możliwością indywidualnego graweru pozwoli w należyty sposób przechowywać fotografie zachowujące wspomnienia. Taki prezent na pewno będzie miał swoje szczególne miejsce na półce seniora.

 

 

Cena: 65 zł

dla nowoczesnych tradycjonalistów

 

"Drzewo genealogiczne" to program komputerowy, bardzo uznany na rynku technologicznym, za pomocą którego można odtworzyć rodowód. Nowatorska propozycja dla seniorów, którym technologia nie straszna.

 

 

 

za znajdzprezent.pl, prezentdlaseniora.pl

Zobacz także:


Prezent do 100 zł dla mężczyzny
Prezent do 100 zł dla kobiety
Prezent do 100 zł dla dziecka