Co jeszcze pod choinkę?

Święta tuż, tuż, ale jak obiecaliśmy, wspieramy Was pomysłową radą niemalże do momentu pojawienia się na niebie pierwszej gwiazdki. Podarunkowy przegląd trwa!


dla ceniących tytuły

 

T- shirt z nadrukiem nadrukiem a la super - bohater to niesamowity prezent, który nie tylko docenią fani komiksów i dobrego humoru, ale także sprawi, że stylizacja rodem z "Supermana" obwieści wszem i wobec o zaistniałym fakcie. Jak wiemy herosi lubią się chwalić...

 

 

Cena: 29,50 zł

dla lubiących "stare dobre czasy"

 

Płyta: "Retro prywatka babci i dziadka" zadowoli każdą parę, nie tylko miłośników tańca.

To nostalgiczne zestawienia 26 kawałków pochodzących z radia, kina i scen kabaretowych z lat 20. i 30.  tj. "Piosenka Szofera", "Ballada o marynarzu", "Wspomnij mnie". Przeboje dodadzą energii i sprawią, niejednego przeniosą w klimat tamtych lat.


 

Cena: 15 zł

dla doceniających pomysły

 

Kiedy rodzina jest duża można umieścić ich na jednym zdjęciu, by widzieć wszystkich jednocześnie. By jednak tego uniknąć proponujemy wam sprezentowanie obrotowej ramki na zdjęcia. Kostka jest mobilna, co daje możliwość wciąż oglądania innej fotografii.

 

 

Cena: 49 zł

dla karciarzy

 

Jedyny w swoim rodzaju podarek dla  grających w karty. Maszynka do tasowania kart poradzi sobie nawet z dwoma taliami kart. Obsługa jest prosta: wystarczy włożyć karty do podajnika i przekręcić korbę, Ta frajda i oryginalne urozmaicenie zadowoli zwolenników gry i uwolni od rutyny.

 

 

Cena: 98 zł

dla miłośników gorących napojów

 

Podgrzewacz do kawy z portami USB nie tylko utrzyma napój w stałej, wysokiej temperaturze, ale także podładuje sprzęty, które do niego podłączysz. Idealny prezent dla zapracowanych!

 

 

Cena: 29,90 zł

 

 

 

za iprezenty.pl, panprezent.pl, prezentdlaseniora.pl, ofeminin.pl, prezentyart.pl

Zobacz także:


Prezent do 100 zł dla mężczyzny
Prezent do 100 zł dla kobiety
Prezent do 100 zł dla dziecka

Prezent do 100 zł dla

Babci i Dziadka