Do 3 razy sztuka, czyli świąteczne zaręczyny Playboya... i nie tylko.

Widać Boże Narodzenie sprzyja podejmowaniu życiowych decyzji - sprawdź dla kogo Gwiazdka 2010 była doskonałą okazją do oświadczyn!

Hugh Hefner

 

Niewątpliwie bohaterem najgłośniejszych zaręczyn minionego weekendu jest właściciel Playboya, Hugh Hefner. Warto dodać, że 84 - letni potentat poprosił o rękę 24 - latkę.

 

Hefner poinformował o wydarzeniu na swoim Twitterze: "W wigilijny wieczór wymieniliśmy z Crystal prezenty. Dostała ode mnie pierścionek, utonęła we łzach ze szczęścia. To najszczęśliwsza Wigilia, jaką pamiętam", po czym dodał "Tak, to był pierścionek zaręczynowy, nie zamierzam robić z tego faktu tajemnicy".

 

Crystal Harris jest Playmate 2009.

Dla Hugh Hefnera będzie to trzecie małżeństwo, poprzednie również z Playmate Kimberly Conrad zakończył w 2008 roku.

Jason Mraz

 

Piosenkarz znany z nostalgicznych melodii "Lucky" czy "I' m yours" do niedawna postrzegany był jako specyficzny introwertyk, którego całym światem jest muzyka.

 

Nic bardziej mylnego! Jason Mraz poinformował o swoim szczęściu również za pośrednictwem Twittera prostymi słowami: "Powiedziała TAK!". Wybranką artysty jest koleżanka po fachu, piosenkarka Tristan Prettyman.

 

A już teraz zobacz jak śpiewająco radzą sobie w duecie:

 

 

Ginnifer Goodwin

 

Wybrankiem aktorki jest Joey Kern.

- Nie moglibyśmy być szczęśliwsi świętując nasze zaręczyny z rodzinami w czasie Bożego Narodzenia - przyznała para.

32-letnia Ginnifer Goodwin i 34-letni Kern spotykają się od dwóch lat. Para poznała się dzięki wspólnym znajomym. Kern oświadczając się podarował wybrance pierścionek własnego projektu. Ślub planują jesienią przyszłego roku.

 

 

 

za people.com, popeater.com, megafon.pl