Co gwiazdy postanowiły na rok 2011?

Czy postanowienia noworoczne to tylko pobożne życzenia? Możliwe, jednak chcemy w nie wierzyć. Celebryci też chcą. Co ma przynieść im 2011 rok? Przeczytajcie!
Justyna Steczkowska. Justyna Steczkowska. KAPIF

Justyna Steczkowska

 

Jedna z najbardziej wyrazistych osobowości polskiej sceny muzycznej ostatnich kilkunastu lat ma prozaiczne, ale jakże prawdziwe życzenia.

 

Justyna Steczkowska chciałaby mieć po prostu więcej czasu wolnego, który mogłaby poświęcać swoim dzieciom. Artystka przyznaje, że macierzyństwo przynosi jej ogromną radość, dlatego ciężko jej rezygnować z chwil spędzanych ze swoimi pociechami na rzecz kontynuowania kariery.

 

Tu znajdziesz więcej materiałów o piosenkarce.

Kim Kardashian

 

Podobne życzenie na 2011 ma amerykańska celebrytka Kim Kardashiam.

 

Kim przyznaje, że chciałaby więcej czasu poświęcać sobie, nie zaś dbaniu o karierę. Czy rzeczywiście uda jej się dotrzymać tego postanowienia, tym bardziej, że wraz z nowym rokiem rozpoczęła swoją karierę wokalną, o czym przeczytacie tutaj?

Sonia Bohosiewicz Sonia Bohosiewicz kapif

Sonia Bohosiewicz

 

Gwiazdy borykają się również z podobnymi problemami, co zwyczajni śmiertelnicy. Tak samo jak my muszą włożyć wiele wysiłku, aby utrzymać nienaganną figurę.

 

Z tego względu Sonia Bohosiewicz obiecała sobie na 2011, że będzie regularnie ćwiczyć i uprawiać sport, aby poprawić swoją sylwetkę i zachować pogodę ducha.

 

Przeczytaj także ciekawostki o aktorce.

Gabriel Fleszar

 

Jednak odpowiednia figura i wysportowana sylwetka to nie tylko marzenia kobiet.

 

Gabriel Fleszar, którego mogliście ostatnio usłyszeć w specjalnej Gwiazdkowej Piosence Radia Złote Przeboje, przyznaje, że dawno utracił figurę nastolatka, który złamał serce niejednej młodej fance. Gabriel ma zamiar schudnąć i wrócić do formy w 2011 roku.

Paulina Papierska

 

Pierwsza polska Tap Madl została uznana przez widzów za tę najpiękniejszą. To nie wystarczy świeżo upieczonej modelce. Ona także pragnie schudnąć i... nauczyć się mówić po angielsku, z czym miała problemy podczas występu w programie.

Victoria Beckham/DailyMail Victoria Beckham/DailyMail Victoria Beckham/DailyMail

Victoria Beckham

 

Natomiast Victoria postanowiła zadbać o ogólne samopoczucie, rezygnując z niezdrowych przyzwyczajeń:

 

"Chcialabym więcej spać, pić więcej wody, pić mniej szampana. Ale wszystko w granicach rozsądku!". Część z tych postanowień, jak widać, spełnia.

 

A jak wyglądają zawodowe plany Victorii?

FreeFormFestival - Robyn FreeFormFestival - Robyn FreeFormFestival - Robyn

Robyn

 

Także szwedzka piosenkarka Robyn postanowiła postawić na zdrowy styl życia:

 

"Czy mam postanowienie noworoczne? Owszem, bardzo chciałabym rzucić palenie, ale nie wiem, czy mi się to uda. W ogóle zamierzam żyć zdrowiej w przyszłym roku. Poprosiłam nawet o wirówkę do sałaty na święta".

Małgorzata Kożuchowska i Bartek Wróblewski Małgorzata Kożuchowska i Bartek Wróblewski Małgorzata Kożuchowska i Bartek Wróblewski/kapif

Małgorzata Kożuchowska

 

Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek ostatniej dekady znana jest z nienagannej opinii i braku skandalizowania wokół własnej osoby, dlatego też trudno namówić ją na zwierzenia.

 

Małgorzata Kożuchowska nieśmiało planuje na ten rok zagranie najważniejszej roli w życiu kobiety, roli matki. Aktorka wraz z mężem chcieliby doczekać się dziecka.

 

Czytaj też o ciekawostkach z zawodowego życia aktorki.

Magda Gessler Magda Gessler KAPIF.PL/KAPIF

Magda Gessler

 

Noworoczne postanowienia to także okazja do obietnicy dotyczącej spełnienia swoich marzeń.

 

Ku tej opinii przychyla się Magda Gessler, która po sukcesie programu "Kuchenne rewolucje" ma zamiar otworzyć szkołę gotowania z prawdziwego zdarzenia, co od dawna było jej wielką aspiracją.

 

O kulisach "Kuchennych rewolucji" czytaj tutaj.

Justin Bieber

 

Młody piosenkarz ma całkiem poważne życzenia jak na swój wiek. Justin ma bowiem nadzieję, że rok 2011 przyniesie mu nagrodę Grammy, czyli największe i najbardziej prestiżowe wyróżnienie amerykańskiego rynku muzycznego.

 

Więcej o sukcesach Justina.

Natalia Kukulska ( Mateusz Ochocki / AG) Natalia Kukulska ( Mateusz Ochocki / AG) Natalia Kukulska ( Mateusz Ochocki / AG)

Natalia Kukulska

 

Piosenkarka stawia na oryginalność - nie ma żadnych postanowień i przy tym postanowieniu pragnie wytrwać do końca rok.

 

A więcej szczegółów o Natalii znajdziesz tu.

 

 

 

 

 

Ania Kalinowska

za kobieta.wp.pl, TVguide.com

Zobacz także:


Zima w filmie Zima w filmie
Legendarne przeboje
Najciekawsze quizy na FB!
Teleturnieje, którymi żyła Polska
Największe szprychy Machiny