Czy gwiazdy mają kompleksy?

Często z zazdrością przyglądamy się gwiazdom z okładek, biorąc je za ideały. Jednak one, podobnie jak my, borykają się z defektami swojej urody.

Defekt twarzy

 

Barbra Streisand żałuje, że w przeszłości nie zdawała sobie sprawy z własnej urody.

 

"Ostatnio pracowałam nad płytą DVD i oglądałam siebie w starych filmach i na okładkach albumów - tłumaczy Streisand. - Pomyślałam sobie, że naprawdę dobrze wtedy wyglądałam. Dlaczego nie zdawałam sobie z tego sprawy? Byłam taka niepewna siebie. Ale fakt, muszę przyznać, że mam dziwną twarz."

Małe jest piękne?

 

Beata Kozidrak narzeka na swój niski wzrost. Piosenkarka mierzy niespełna 160 cm i przyznaje, że musi restrykcyjnie przestrzegać diety, aby nie przytyć.

 

Nieprzychylność natury stara się nadrabiać odpowiednimi strojami, szpilkami i koturnami noszonymi podczas występów na scenie.

Alicja Bachleda-Curuś kilka dni temu pojawiła się w Krakowie. Gwiazda będzie firmować swoją twarzą kampanię promocyjną miasta. Aktorka jak zwykle wyglądała znakomicie. Zobaczcie zdjęcia. Alicja Bachleda-Curuś kilka dni temu pojawiła się w Krakowie. Gwiazda będzie firmować swoją twarzą kampanię promocyjną miasta. Aktorka jak zwykle wyglądała znakomicie. Zobaczcie zdjęcia. fot. Adam Golec/Agencja Wyborcza.pl

Podskórnie wrażliwa

 

Alicja Bachleda - Curuś, polska piękność uznana za oceanem przyznaje, że musi bardzo uważać w dbaniu o wygląd.


"Staram się ograniczać słońce, nawilżać skórę i używać jak najmniej kosmetyków. Tylko delikatne kremy, każdy mocniejszy mnie uczula"

David i Victoria Beckham/10 Magazine David i Victoria Beckham/10 Magazine David i Victoria Beckham/10 Magazine

Niewyspany ideał

 

Victoria, była  Spice Girl i żona piłkarza twierdzi, że o poranku David Beckham nie wygląda najlepiej.

 

"Któregoś ranka rzuciłam okiem na Davida, gdy tylko się obudził - opowiada artystka. - Pomyślałam, że wygląda okropnie."

Jolanta Fraszyńska Jolanta Fraszyńska Robert Baka (z kalendarza

Skąpe atuty

 

Jolanta Fraszyńska nie narzeka na swój wzrost, a mierzy trochę ponad 150 cm, ale przyznaje, że chciałaby mieć większy biust.

 

"Gdybym mogła coś w sobie zmienić, to powiększyłabym sobie biust"

Michelle Williams na premierze filmu Michelle Williams na premierze filmu "Wyspa tajemnic" w Nowym Yorku AP/Peter Kramer

Niechciana magia ekranu

 

Michelle Williams nie lubi oglądać siebie na ekranie."Nigdy nie oglądam filmów, w których zagrałam... Nie cierpię ich oglądać. To irytujące, przygnębiające i mało produktywne, w każdym razie w moim przypadku. Ale to, że ja ich nie oglądam, nie znaczy, że wszyscy inni mają iść w moje ślady."

Sylwetka wymaga wyrzeczeń

 

Michał Wiśniewski walczy z nadwagą. Piosenkarz jednak nie ma zamiaru wysilać się w odzyskiwaniu formy. Zdecydowanie odmawia uczęszczania na siłownię. Czyżby czekał na cud?

Mickey Rourke Mickey Rourke AP/Chris Pizzello

Szczerbate wyrzeczenie

 

Mickey Rourke pozbędzie się dwóch przednich zębów. Aktor już niebawem zagra główną rolę w filmie o życiu Garetha Thomasa, homoseksualnego zawodnika rugby.

 

- Mickey pragnie zbliżyć się do swojej postaci tak bardzo, jak to możliwe - oświadczył agent Thomasa, Emanuele Palladino. - Aby wyglądać dokładnie jak Gareth, Mickey pozbędzie się dwóch przednich zębów.

Zakładniczka wizerunku

 

Calista Flockhart twierdzi, że spekulacje na temat jej problemów z odżywianiem negatywnie wpłynęły na rozwój jej kariery.

 

"Dziś ważę dokładnie tyle samo, ile ważyłam wtedy. Zawsze byłam szczupła. Mam drobną budowę. Co do plotek na temat rzekomej anoreksji... to było okropne, kompletnie poza kontrolą. Mogłam jeść na oczach wszystkich, a i tak nazywano mnie anorektyczką. Starałam się to ignorować, ale jestem przekonana, że cały ten szum nie wpłynął pozytywnie na moją karierę. Przecież nikt nie chce zatrudniać osoby z tak ogromnym problemem. Wpadłam przez to w depresję."

 

 

 

 

 

Widać "nie ma ludzi idealnych"...

 

 

 

 

Ania Kalinowska

za megafon.pl, polki.pl, nocoty.pl, fit.pl

Zobacz także:


Zima w filmie Zima w filmie
Co gwiazdy postanowiły na rok 2011?
Najciekawsze quizy na FB!
Music show po polsku
Największe szprychy Machiny