Co gwiazdy piszą w sieci? - kolejna odsłona

Co nowego nasze gwiazdy mają nam do powiedzenia w Nowym Roku? Jakimi informacjami dzielą się z fanami? Co tym razem gwiazdy napisały w sieci - kolejna odsłona!
Zobaczcie:

Natalia Lesz

 

Na facebook'u dziękuje za życzenia świąteczne i noworoczne, "rannych ptaszków" zaprasza do oglądania jej w telewizji śniadaniowej.

 

Zainteresowani mogą zobaczyć zdjęcia z backstage'u wrocławskiego sylwestra, podczas którego piosenkarka występowała. Rąbek prywatności odkrywa wrzucając zdjęcie zaśnieżonej ulicy z dopiskiem:

Droga do domu z Lublina na specjalne zaproszenie ...na szczęście nie ja prowadzę :) x

Tomasz Kammel

 

Tomasz Kammel bardzo lubi wrzucać swoje przemyślenia na swój facebook'owy profil. Utrzymuje w ten sposób ciągły i bezpośredni kontakt z fanami.

 

Dowiedzieć się w ten sposób można czasami zupełnie niespodziewanych rzeczy. Przeczytajcie, kiedy Tomek poczuł się zupełnie jak... Doda!

Helo. Odmrazam sie daleko od Warszawy i juz za Wami tęsknię. Szczególne usciski mam tym razem dla ekipy, która w czasie sylwestrowej nocy stała pod scena z transparentem "Tomek Kammel rządzi". Poczułem sie normalnie jak Doda, i było to bardzo przyjemne uczucie. Sciskam Wszystkich i do zobaczenia wkrótce. T

Marta Wiśniewska

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że wokalistka przejechała 30 km w 6,5 godziny. Tym razem Marta Wiśniewska dodała post na facebook'u o nieco szybszym tempie:

 

lubie to powiedzonko:
Jeśli Ludzie Gadają Za Twoimi Plecami, to znaczy tylko, że ich wyprzedziłeś

 

Kogo wyprzedza Marta Wiśniewska?

Marcin Meller

Tym razem zamiast o książkach na facebook'u znalazł się wpis skierowany do żony Marcina Mellera o treści:

 

Mam nadzieję, że zona przeczyta punkt o rozmowach w czasie reklam:-)

 

W ramach wyjaśnienia, pod spodem znalazła się lista zasad, którymi ponoć kierują się mężczyźni. A punkt dotyczący reklam jest właśnie taki:  Jeżeli to możliwe, powiedz wszystko  to co musisz powiedzieć w czasie reklam. Nic dodać nic ująć.

Czesław Mozil

Niedawno Czesław Mozil zafundował fanom nie lada gradkę, jaką była możliwość wspólnego z nim podróżowania. Ale nie była to taka zwykła oferta, Czesław wcale nie chciał komuś organizować przejażdżki, to on potrzebował transportu. Zaskakujący apel spotkał się z niebywałym odzewem, a Czesław z pewnością dojechał do Warszawy.

 

Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy! - Kraków !! Czy ktoś może jedzie dziś z Krakowa do Warszawy samochodem i ma 2 miejsca wolne ? Wykorzystuje swoje już 16 minut sławy i proszę o przejazdkę do Stolicy. Musze dojechać dziś a pociągi tak pełne że nawet stojących miejsc nie ma... Proszę i błagam i odwdzięczę się tylko jak mog...

Kinga Rusin

 

Kinga Rusin ostatnio zadebiutowała w nowej roli, autorki książki. W wpisów na facebook'u wynika, że wydawnictwo cieszy się dość dużym zainteresowaniem, bo Kinga dodała wpis:

 

Wszystkim, którzy pytają o dodruk, odpowiadam TAK
Dziękuję Wam za ciepłe słowa i pozytywną energię :)

Michał Wiśniewski

 

Michał Wiśniewski został prezesem Polskiego Związku Pokera. Widocznie spotkał się z negatywnymi opiniami na temat tej gry, ponieważ zdecydował się dodać na swoim profilu na facebook'u taki komentarz:

 

Poker to sport - nie hazard !

Joanna Krupa

 

Polska modelka słynie ze swojej miłości do zwierząt i walki o ich prawa. Na  swoim profilu przedstawiła siebie w ten sposób:

 

Akceptuję jedynie ludzi, którzy kochają i chronią zwierzęta. W innym przypadku nawet nie chcę ich poznać.

Doda

W roku 2010 gazety rozpisywały się na temat Dody i Nergala, pary, będącej jedną  z najbardziej zaskakujących w polskim show-biznesie. Nieco później częściej niż o tym, czy muzycy do siebie pasują mogliśmy śledzić informacje na temat  ciężkiej choroby Nergala. Ostatnio  w końcu doczekaliśmy się pozytywnych informacji, gdy wokalistka ogłosiła na swoim facebook'u:

 

Nasza walka zakończyła się sukcesem!

Zobacz także:


Zima w filmie Zima w filmie
Co gwiazdy postanowiły na rok 2011?
Najciekawsze quizy na FB!
Music show po polsku
Największe szprychy Machiny