Edyta Górniak na podbój świata z zagranicznym DJ-em!

Świat obiegła plotka, że największa diva polskiej sceny muzycznej nagrywa piosenkę z maszynką do robienia hitów - francuskim DJ-em Davidem Guettą!
Edyta Górniak, David Guetta Edyta Górniak, David Guetta kapif/ AP/Jae C. Hong

"Teraz i tu"

Edyta Górniak obiecała fanom, że w drugiej połowie tego roku wyda swój solowy album. Ostatnie jej poczynania pokazują, że wokalistka poważnie podeszła do sprawy. Ostatnio nagrała i wyreżyserowała teledysk do piosenki "Teraz tu":

  

Nagrała również piosenkę przewodnią do filmu o dziwnym tytule "Pokaż kotku, co masz w środku". Planów jest dużo, a "rąk do pracy brakuje" jak zaznaczyła artystka w jednym z programów śniadaniowych.

 

Ostatnio media doniosły, że Górniak współpracuje z francuskim DJ-em Davidem Guettą. To człowiek, który tworzy same hity. Nagrywał z wieloma gwiazdami, a innym pomógł wrócić na szczyt. Czy rzeczywiście Edyta będzie z nim pracowała?

 

Jestem zaskoczona faktem, że ta informacja trafiła do mediów. Mogę powiedzieć, że trwają negocjacje - powiedziała Edyta w DDTVN.

 

Zobaczcie jakie hity, ma na swoim koncie David Guetta >>>

Kelly Rowland ft. David Guetta - Coammander Kelly Rowland ft. David Guetta - Coammander YOUTUBE

Kelly Rowland

Znana z zespołu Destiny`s Child - Kelly Rowland, po rozpoczęciu kariery solowej próbowała swoich sił w lekkich, romantycznych balladach z raperskimi wstawkami, dopiero mocne uderzenie piosenką "Commander" wykonane w duecie z Davidem, pozwoliło jej wrócić na szczyt list przebojów:

 

Fergie/Black Eyed Peas

David Guetta namówił także do współpracy znaną z formacji Black Eyed Peas - Fergie. Choć wokalistka śpiewa tylko refren, swoją drogą dosyć charakterystyczny, pokazała, że poza rodzimym zespołem, i dawną solową karierą, koleżanki w klubowej branży muszą na nią uważać!

 

Rihanna na scenie w duecie z Drakiem Rihanna na scenie w duecie z Drakiem fot. REUTERS/Lucy Nicholson

Rihanna

Najlepszym dowodem na to, że muzyk czy dj jest bardzo popularny, jest jego współpraca z Rihanną. Oto i dowód:

 

Estelle

Estelle, choć jeszcze niezbyt rozpoznawana w Polsce, na Wyspach Brytyjskich jest mega gwiazdą, a jej duet z Guettą odbił się szerokim echem na listach przebojów w całej Europie!

 

 

 

Czy Edyta Górniak ma szansę powtórzyć sukces wymienionych wokalistek? Przekonamy się niedługo i trzymamy kciuki!