Czy "Julia" pobije "Prosto w serce"?

Już w styczniu na ekran telewizyjny, zawita nowy serial "Julia", który zastąpi obecnie emitowany "Prosto w serce". Poznaj już teraz nowych bohaterów i sprawdź czy Julia "pobije" Annę Muchę?!
Materiały prasowe Materiały prasowe Materiały prasowe

Julia zastąpi Monikę z "Prosto w serce"

Po kultowej już "BrzydUli", "Majce" i ostatniego serialu "Prosto w serce", czas na nową bohaterkę o imieniu Julia!

 

Od sierpnia, w Krakowie powstaje nowa telenowela "Julia". Główną bohaterkę - Julię, gra debiutująca na małym ekranie Julia Rosnowska. Oprócz niej zobaczymy jeszcze Krystiana Wieczorka, Michała Lewandowskiego, Aldonę Jankowską, Maję Bohosiewicz oraz Martę Żmudę Trzebiatowską.

 

Ma być jak w bajce? Piękna biała suknia,  kościół wypełniony gośćmi po brzegi, huczne wesele, sakramentalne tak i "żyli długo i szczęśliwie -". Przyszły pan młody zamiast księciem okazuje się jednak dealerem narkotyków. Niedoszła panna młoda wprawdzie pozostaje księżniczką, ale decyduje się opuścić tę bajkę? Julia - bo o niej mowa - to młoda dziewczyna, która z dnia na dzień przewraca swoje życie do góry nogami. Uciekając przed jednymi problemami, wplątuje się w następne, oczywiście poważniejsze. Tym samym udowadnia, że kłopoty to jej specjalność!

 

 

Zdjecie z planu / Materiały prasowe

 

Aldona Jankowska, serialowa Bożena Miller razem z córką Moniką Miller, graną przez Martę Żmudę Trzebiatowską na planie "Julii".

 

 

Serial "Julia", zastąpi emitowany od 3 stycznia "Prosto w serce".

 

prostowserce.tvn.pl


Anna Mucha jako Monika Milewska, w serialu "Prosto w serce".

 

"Prosto w serce" - zadebiutował 23 grudnia 2010, zaraz po ostatnim odcinku serialu "Majka". Rzecz się dzieje w Warszawie, opowieść o wielkiej miłości. Główną postać Monikę Milewską, zagrała Anna Mucha, obok niej pojawił się Filip Bobek, oraz Małgorzata Socha.

 

Finał serialu "Prosto w serce" już 23 grudnia, a zaraz po nim, pilotażowy, premierowy odcinek serialu "Julia" o godzinie 18:25 w TVN. Od 2 stycznia 2012 roku, emisja o 17:55.

koktajl24.pl / Materiały prasowe koktajl24.pl / Materiały prasowe koktajl24.pl / Materiały prasowe

Julia czy Monika?

Serialowa Julia to młoda, bardzo spontaniczna, zabawna dziewczyna. Raczej nie ma problemów w kontaktach z ludźmi, więc jest powszechnie lubiana. Widzowie poznają bohaterkę w bardzo ważnym momencie jej życia, kiedy postanawia uciec sprzed ołtarza. Julia nie chce spędzić życia u  boku Darka, dlatego stawia wszystko na jedną kartę i ucieka! Julia Rosnowska mówi że:

 

Czasami chciałabym być podobna do serialowej Julii

 

 

Materiały prasowe

Julia Rosnowska jako Julia na planie serialu.

 

Natomiast główną bohaterkę w serialu "Prosto w serce", Monikę gra Anna Mucha. Monika, jako dziecko została opuszczona przez swoją matkę, musiała sama się wychowywać. Mieszka w Warszawie, w dorosłość, wkroczyła tylko ze zdjęciami i pamiątkami z dzieciństwa. Na swoje życie zarabia jako bokser. Oprócz walki na ringu, musi walczyć na co dzień.

 

prostowserce.tvn.pl

 

Anna Mucha jako Monika w "Prosto w serce"

 

Mimo że Julia różni się diametralnie od Moniki z "Prosto w serce", obie bohaterki łączy jedno - miłość.

 

Zobacz fragment serialu "Prosto w serce"

 

 

prostowserce.tvn.pl / Materiały prasowe prostowserce.tvn.pl / Materiały prasowe prostowserce.tvn.pl / Materiały prasowe

Czarne charaktery

Czarnym charakterem w serialu "Prosto w serce", jest grana przez Małgorzatę Sochę, Konstancja Grylak. Postać, która mocno miesza w życiu głównych bohaterów, nie zabrakło w "Julii". Jest to Monika Miller, w którą wciela się Marta Żmuda Trzebiatowska.

 

prostowserce.tvn.pl/

 

Małgorzata Socha na planie serialu "Prosto w serce".

 

Monika Miller jest szefową kosmetyczek w klinice rodziny Janickich. To profesjonalistka, świetnie wykonuje swoją pracę, a często ? o ile jest to w jej interesie ? wyręcza innych w ich obowiązkach. Jest to też główny czarny charakter serialu - ciągle knuje, mąci i uprzykrza życie pozostałym bohaterom.

 

 

Materiały Prasowe

 

Marta Żmuda Trzebiatowska jako Monika Miller.

Materiały prasowe Materiały prasowe Materiały prasowe

Męźczyźni "Julii"

Poznaj facetów z serialu "Julia".


Michał Lewandowski jako Maciej Janicki.

 

Młodszy z synów Hanny i Tadeusza Janickich. Lekkoduch i imprezowicz, którego naczelna zasada głosi ? "życie jest po to, żeby się świetnie bawić". Wychowany nieco w cieniu swojego starszego brata Janka. Nie wpływa to jednak negatywnie na ich braterskie relacje. Mimo dużej otwartości na ludzi, doskonałych umiejętności nawiązywania kontaktów budowania relacji ? Maciek ma w sobie coś tajemniczego. Coś, co pozwala myśleć, że ten jego luźny styl bycia to tylko gra pozorów, choć bardzo perfekcyjna?

 

Materiały prasowe

 

Michał Lewandowski na planie "Julii".

 

 

Krystian Wieczorek jako Jan Janicki

 

Starszy brat Maćka, drugi syn Hanny i Tadeusza Janickich. Mężczyzna wprost idealny. Doskonały chirurg plastyczny. Absolutnie oddany swojej pracy. Ciągle uczy się i zdobywa nowe zawodowe doświadczenia. On również pracuje w Klinice Piękna, w której zresztą cieszy się dużym uznaniem. Ojciec widzi w nim swojego następcę. Matka jest z niego dumna. Janek ma bardzo sztywne zasady postępowania. Nie ma w nich miejsca na spontaniczność. Jest wymagający w stosunku do innych, ale przede wszystkim wobec siebie. Dąży do doskonałości. Zdaje sobie sprawę z tego, że jest bardzo przystojny i budzi zainteresowanie kobiet. W żaden sposób nie determinuje to jednak jego życia. Ma za sobą doświadczenie miłosnego rozczarowania.

 

 

Materiały prasowe

 

Krystian Wieczorek jako Jan Janicki.

 

Bartosz Obuchowicz jako Darek Nogaj

 

Małomiasteczkowy cwaniaczek z dużą pewnością siebie. Impulsywny i gotów zrobić naprawdę wiele, żeby osiągnąć swój cel. Charakteryzuje go to, że najpierw robi, a potem myśli. A zdarza mu się nawet i nie myśleć? Czego najlepszym dowodem jest handel narkotykami.  Darek nie musi uciekać się do takich sposobów zarobienia pieniędzy, bo jest synem najbogatszego człowieka w Lubawicach. Od urodzenia opływa w luksusach, więc jedno, co w życiu musi to nie zawieść ojca. To on zresztą jest hamulcem groźniejszych narkotykowych interesów, które mógłby prowadzić Darek. Nie robi tego właśnie ze względu na ojca, którego boi się zdecydowanie bardziej niż policji!

 

Materiały prasowe

 

Bartosz Obuchowicz na planie serialu "Julia".

Materiały prasowe Materiały prasowe Materiały prasowe

Pierwszy odcinek.

Pilotażowy odcinek serialu "Julia", już 23 grudnia o 18:25 w TVN, ale już teraz przeczytaj co się w nim wydarzy!

 

Julia, tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony handluje narkotykami. Postanawia zerwać zaręczyny i uciec z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki, która mieszka w Krakowie. Okazuje się jednak, że nie może się z nią spotkać. Nieoczekiwanie w Krakowie pojawia się Darek - porzucony narzeczony - który chce odzyskać Julię. Dziewczyna zaczyna przed nim uciekać. W trakcie ucieczki przypadkiem poznaje Maćka Janickiego?

 

Materiały prasowe

Julia Chmielewska i Bartosz Obuchowicz na planie pierwszego odcinka "Julii".

 

Kliknij i zobacz co aktorzy z "Julii" mówią o swoich postaciach i Krakowie! >>>

 

 

Czy Julia podbije serca widzów jak bohaterki poprzednich produkcji TVN?