Damian Ukeje zwycięzcą The Voice of Poland!

Zobacz już teraz, jaka była droga do zwycięstwa Damiana Ukeje. W sobotę pokonał Antka Smykiewicza, Piotrka Niesłuchowskiego i Mateusza Krautwursta w pierwszej edycji programu!
facebook facebook facebook

Przesłuchania w ciemno

Pierwszym krokiem do osiągnięcia wielkiego sukcesu Damiana Ukeje w programie "The Voice of Poland. Najlepszy Głos", były przesłuchania w ciemno.  Damian zaśpiewał piosenkę zespołu Kings of Leon "Use Somebody".

 

Aż trzech jurorów - Adam "Nergal" Darski, Kayah i Andrzej Piaseczny, nacisnęło zielony przycisk i chciało go mieć w swojej drużynie. Mimo gorących zachęt od Andrzeja i Kayah, Damian wybrał Nergala.

 

Pierwszy występ Damiana Ukeje w programie The Voice of Poland, z piosenką zespołu Kings of Leon "Use Somebody"

 

 

 

Kliknij i posłuchaj co się działo w trakcie trwania The Voice of Poland >>>

facebook facebook facebook

Pojedynek z Anią Galstyan

Następnym krokiem, była bitwa dwóch uczestników. Do walki stanęła Ania Galstyan z Damianem Ukeje, zaśpiewali wspólnie piosenkę "Another Way to Die" w oryginalnej wersji Jack White i Alicia Keys . Ania nie miała szans, pojedynek wygrał Damian.

 

Zobacz bitwę Damiana Ukeje z Anią Galstyan!

 

 

facebook facebook facebook

Odcinki na żywo

Kolejnym ważnym elementem programu, były odcinki na żywo. Każdy występ Damiana Ukeje, wywoływał wiele emocji.

 

Swoją wygraną programu The Voice, Damian na swoim oficjalnym profilu facebook skomentował:

 

 

Wow! To co się wczoraj stało przeszło moje najśmielsze oczekiwania!!! LUDZISKA DZIĘKUJĘ !!! NIE WIEM CO MAM POWIEDZIEĆ, NAPISAĆ. ODEZWĘ SIĘ JAK PRZYJDZIE MI COŚ MĄDREGO DO GŁOWY!!! WIELKIE DZIĘKI !!!

Następnie na jego tablicy pojawił się wpis:

 

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA nic mądrego mi jednak do łba nie przyszło... !!!!

Bardzo bardzo bardzo dziekuje WAM za wsparcie, to dzięki Wam stworzylismy cos niezwyklego, odwdziecze sie dobra muzyka... Jest moc!!!

 

 

Damian Ukeje w wielkim przeboju grupy Metallica "Nothing else matters"

 

 

facebook facebook facebook

a

W trakcie sobotniego programu The Voice, Damian Ukeje, wykonał wspólnie z Mateuszem Krautwustem piosenkę "Tears in heaven". Publiczność oszalała, trenerzy zachwyceni głosem uczestników. Damian po raz kolejny udowodnił komu należy się tytuł "Najlepszego głosu" w Polsce.

Damian Ukeje i Mateusz Krautwust z repertuaru Erica Claptona do piosenki "Tears in heaven", podczas sobotniego finału

 

 

facebook facebook facebook

Wspólny występ Nergala i Damiana

Podczas finału każdy uczestnik, wystąpił ze swoim trenerem. Dużo emocji wywołał występ Damiana UkejeAdama "Nergala" Darskiego. Podczas wspólnego występu, uczestnik The Voice, podsunął mikrofon swojemu trenerowi. Nergal musiał zaśpiewać wspólnie z Damianem.

 

Zobacz finałową piosenkę w wykonaniu Damiana Ukeje, oraz Adama "Nergala" Darskiego do piosnki "Higway to hell" zespołu AC/DC

 

facebook facebook facebook

Wielki finał

Do finału programu "The Voice of Poland. Najlepszy Głos" dostał się Damian Ukeje z drużyny Adama "Nergala" Darskiego, Antek Smykiewicz z grupy Andrzeja Piasecznego, Piotr Niesłuchowski od Ani Dąbrowskiej i Mateusz Krautwurst z teamu Kayah.

 

 

Jako pierwszy odpadł podopieczny Kayah, zajmując czwarte miejsce. Trzecie miejsce na podium należy do Piotra Niesłuchowskiego. Do rywalizacji o pierwsze miejsce stanął Antek Smykiewicz z Damianem Ukeje. Uczeń Andrzeja Piasecznego zajął drugie miejsce. Podczas finału Damian Ukeje wykonał swój pierwszy singiel "Nie mamy nic".

 

Posłuchaj pierwszy singiel Damiana Ukeje "Nie mamy nic"

 

 

 

 

Zobacz kto wygrał w naszej sondzie! Kliknij >>>