Ogrody Słuchaczy Radia Złote Przeboje [GALERIA]

W konkursie "W Twoim ogrodzie" poprosiliśmy Was o przesyłanie zdjęć Waszych ogrodów i napisanie, dlaczego rośliny są Waszą pasją. Zobaczcie zwycięskie zdjęcia!

Ogród Małgosi

W Twoim ogrodzie [KONKURS]
Słuchaczka Małgosia

Rośliny pozwalają mi na relaks, zarówno kiedy tworzę ogród, jak i w czasie odpoczynku po pracy. Zieleń ogrodu działa na mnie kojąco, a kolorowe kwiaty dodają energii i pobudzają do życia. Uwielbiam wykorzystywać stare, niepotrzebne rzeczy do tworzenia barwnych kompozycji, np. kompozycji z palety, blach do ciasta i wiosennych kwiatków :)

Ogród Natalii

Ogród Natalii
Słuchaczka Natalia

Rośliny to moja pasja, gdyż dzięki nim się człowiek relaksuje.

Ogród Magdaleny

Ogród Magdaleny
Słuchaczka Magdalena

Uwielbiam zajmować się roślinami. To mnie niezwykle odpręża i raduje, gdy widzę jak mój ogród pięknieje od kolorowych kwiatów. Razem z moją córką spędzamy tam mnóstwo czasu i nigdy się nie nudzimy, bo w ogrodzie zawsze jest coś do zrobienia ;)

Ogród Aldony

Ogród Aldony
Słuchaczka Aldona

Rośliny cieszą oko szczegolnie po szaro-burej zimie,wśrod nich czlowiek moze naładowac akumlatory,gdy pięknie pachną to w sercu raj.Mnie najbardziej raduja sadzonki,ktore zdobywam w akcji za elektrosprzęt-tym sposobem dbam o ekologię.

Ogród Beaty

W Twoim ogrodzie
Słuchaczka Beata

Nie jestem osobą, która wsadzi do ziemi przysłowiowy kij od szczotki i on wypuści pędy. Ale walczę. Wyrywam każdą sadzonę, pączęk, kwiatek ze szponów tych wszystkich ślimaków, mączniaków, przędziorków itp. Bo wiem, że ich piekno wynagrodzi mi wszystkie trudy.

Ogród Małgorzaty

W Twoim ogrodzie
Słuchaczka Małgorzata

Rośliny do moja pasja od lat, przydomowy ogrodek jest moim ukochanym letnim pokojem gdzie spędzam wiosnę, lato i jesień uwielbiam prace w ogrodzeie, a także śniadanka, kolacje i wieczorne grille, ogródek, choć niewielki w ciepłe miesiące staje się sercem mojego domu. Do tego ukochane muzyka z radia złote przeboje cóz jest jak w raju. Poza tym interesuję się roślinami z rodziny Araceae (czyt arakae) i ciągle powiększam kolekcję. Roślinna pasja zupełnie odmieniała moje życie, mam wielu znajomych i przyjaciół związanych z roślinami, planuję zbudowanie ogrodu zimowego. Pozdrawiam serdecznie :) miełgo dnia kochani i jak mawiają szaleni ogrodnicy WSZYSTKIEGO ZIELONEGO!

Ogród Agnieszki

W Twoim ogrodzie
Słuchaczka Agnieszka

Ogród daje ukojenie. Mimo iż pochłania masę czasu i energii daje ogromną satysfakcję. Wychodowane rośliny cieszą oko i podniebienie. Delektowanie się herbatą miętowa, której aromat czuć w całym ogrodzie odpręża, a zerwane warzywa z grządki czynią śniadania atrakcyjniejsze o zdrowe i kolorowe dodatki. Kawałek zieleni pozwala ukoić skołatane nerwy po całodziennym dniu pracy.

Ogród Agaty

W Twoim ogrodzie
Słuchaczka Agata

Mam duży ogród i jest w nim sporo do pracy, ale to uwielbiam, bo przy tym odpoczywam i to mnie relaksuje. Oprócz kwiatów, krzewów i drzew są warzywa, którymi dzielę się z rodziną i sąsiadami

Ogród Iwony

W Twoim ogrodzie
Słuchaczka Iwona

Witam w moim azylu ogrodowym, w którym się wyciszam pracując przy moich roślinkach. Uwielbiam patrzeć jak rosną i kwitną. Moje roślinki jak i większość tui wychodowalam od nasion lub z gałązek. Kupuję tylko te, których nie mogę sama wyhodować. Uwielbiam patrzeć, jak co roku cieszą moje oko. Pozdrawiam wszystkich miłośników roślin

Ogród Anny

W Twoim ogrodzie
Słuchaczka Anna

Kocham pielić moje róże. Patrzeć jak pojawiają się pierwsze pączki. Czekać z niecierpliwością jak będę z nich układać bukiety. Sądząc w między czasie bratki. To mój azyl na ziemi.

W Twoim ogrodzie
pexels