Ogrody i balkony Słuchaczy Radia Złote Przeboje [GALERIA]

Zadaniem w konkursie "W Twoim ogrodzie" jest przesyłanie zdjęć Waszych ogrodów oraz balkonów. Liczą się też odpowiedzi na pytanie "dlaczego ogrodnictwo jest Twoją pasją?". Zobaczcie, które zgłoszenia wygrały i... zainspirujcie się!
W Twoim ogrodzie W Twoim ogrodzie Słuchaczka Wioletta

Balkon Wioletty

Ogród jest moją pasją ,moim życiem. Nie potrafię żyć bez roślin i bez kwiatów. Ogród jest moim oddechem. Gdy jestem wśród kwiatów, zatracam się bez pamięci. Mieszkam w bloku posiadam też balkon, który zawsze jest bardzo ukwiecony. Mogę na nim siedzieć godzinami i patrzeć jak rosną moje kwiaty. Praca przy kwiatach jest dla mnie relaksem.
Ogród Bogdy Ogród Bogdy Słuchaczka Bogda

Ogród Bogdy

Ogrodnictwo to moja pasja, bo daje mi poczucie wewnętrznego spokoju, harmonii, komfortu i szczęścia. Uwielbiam przebywać w otoczeniu kwiatów, roślin, drzew, krzewów, podziwiać efekty swojej pracy, nasycać oko ich pięknem. Mój pełen kolorów ogród to jest dla mnie takie miejsce, które przenosi mnie w inny, spokojny, relaksujący, radosny, przyjazny świat. Czas, który tam spędzam jest dla mnie okazją do zwolnienia, wyciszenia się, oderwania się od tych trudniejszych spraw, problemów, smutków i zmartwień. To tutaj (w ogrodzie) mogę przemyśleć sobie wiele spraw, na które w codziennym natłoku obowiązków nie mam czasu. Tutaj często łapię właściwy dystans do rzeczywistości i odnajduję odpowiedzi na najważniejsze pytania. Praca w ogrodzie, przebywanie w nim, jego zapach i barwy uspokajają moje ''ja'', oczyszczają umysł, pozwalają uporządkować emocje i myśli, przywracają pozytywne myślenie i ładują życiowe akumulatory wszystkim tym, co najlepsze. Im jestem starsza tym bardziej kocham tę moją pasję, bo wraz z nią czuję powiew naturalnego szczęścia. Na zdjęciu tylko fragment ogrodu.
Ogród Barbary Ogród Barbary Słuchaczka Barbara

Ogród Barbary

Moja mama kocha kwiaty, rośliny. To tutaj odpoczywa. W lato zawsze grillujemy całą rodziną. I zawsze w tle słychać Radio Złote Przeboje.
Ogród Iwony Ogród Iwony Słuchaczka Iwona

Ogród Iwony

Ogrodnictwo to moja pasja, bo od dziecka Mama wyznaczała mi jedną grządkę, na której mogłam siać i sadzić co tylko chciałam. Oczywiście było tam dosłownie wszystko!
Ogród Natalii Ogród Natalii Słuchaczka Natalia

Ogród Natalii

Moją przygodę z ogrodnictwem w trochę większej skali dopiero rozwijam 2. sezon, jest to dla mnie wielka pasja, uwielbiam pielęgnować ogród i patrzeć jak kolejne rośliny rosną, cieszę się jak dziecko z każdego nowego pączka i liścia. W domu mam również okazy, z których jestem dumna. Ogród uczy mnie cierpliwości, pokazuje, że na efekty pracy trzeba poczekać.
W Twoim ogrodzie W Twoim ogrodzie pexels.com