Balkony i ogrody Słuchaczy Radia Złote Przeboje [GALERIA]

Pora zainspirować się kolejnymi zgłoszeniami do naszego konkursu "W Twoim ogrodzie". Zobaczcie, które balkony i ogrody zwyciężyły!
Ogród Klaudii Ogród Klaudii Słuchaczka Klaudia

Ogród Klaudii

Uwielbiam "grzebać" w ziemi od kiedy pamiętam. Daje to niesamowitą satysfakcję jeżeli samodzielnie wyprodukuje się warzywa do obiadu.
Ogród Agaty Ogród Agaty Słuchaczka Agata

Ogród Agaty

Z zawodu jestem ogrodnikiem, a z pasji chętnie spędzam czas na moim Rodos. Na mojej działeczce jestem najbardziej dumna z róż. Już nie moge się doczekać jak bujnie obrodzą porzeczki i maliny, z których zrobie soki i przetwory na zimę.
Ogród Bożeny Ogród Bożeny Słuchaczka Bożena

Ogród Bożeny

Ogród to pasja, która daje mi mnóstwo energii, wymaga nakładu pracy, ale efekt jakim się cieszę daje więcej satysfakcji, Kocham przyrodę, szanuję ją i dlatego korzystam z darów Matki Natury. Każda nowa roślinka to ciekawe doświadczenie, wiosenne nasadzenia pobudzają zmysły... Co też wyrośnie, jak się wkomponuje w całość, odwdzięczy się swym pięknem w zamian za dbanie czy nie? Oprócz grządek kwiatowych co roku dosadzam drzewka i krzewy w sadku, co roku pojawiają się nowe gatunki, a ja chętnie je kupuję, opiekuję się, a na koniec cieszę się zbiorami, które jak tylko są, zamykam w przetworach na zimę.
Ogród Anny Ogród Anny Słuchaczka Anna

Ogród Anny

Ogrodnictwo moją pasją jest, gdyż efekty cieszą oko me. Ogrodnictwo ma wiele zalet, najważniejszą z nich jest duma, że coś zostało własnoręcznie wyhodowane przeze mnie, jest zdrowe i smaczne. Wschodzące rośliny cieszą oczy, tak jak szczypiorek widoczny na zdjęciu. Duma mnie rozpiera, gdy latem mogę iść do własnego ogródka aby zerwać warzywa niczym nie pryskane, zdrowe, piękne i dorodne. Cieszy mnie gdy dzieci idą i zrywają owoce, zadowolone, że bez mycia mogą je zjeść. Duma mnie rozpiera gdy kwiaty zachęcają kolorem do ich podziwiania. Co ważne, całe prace w ogrodzie mnie... relaksują, oczyszczając mój umysł. Same zalety ogrodnictwa jak widać.
Balkon/taras Kasi Balkon/taras Kasi Słuchaczka Kasia

Ogród Kasi

Ogrodnictwo to część mojego życia, element, bez którego każdy dzień nie byłby tak kolorowy i radosny. Mój ogród choć niewielki, daje mi duża dawkę mocy. To miejsce gdzie mogę naładować baterie, oaza spokoju, przyjemność dla oka, ukojenie dla duszy. Ogród to cudowny lek na gniew i smutki, to mój mały raj. Bliskie obcowanie z ziemią i roślinami, obserwowanie jak wszystko rośnie jest jak apetyt, który przychodzi w miarę jedzenia. Sadzenie nowych kwiatów, sianie ziół, wkopywanie nowych krzewów, to jak otwieranie nowej książki, to początek do czegoś nowego, a to co nowe i nieznane przyciąga najbardziej. Ogrodnictwo to dla mnie również nauka, dążenie do doskonałości i na tym właśnie polega cała przyjemność i zabawa. Mam ogród, mam wszystko czego mi potrzeba.
Ogród Gabrieli Ogród Gabrieli Słuchaczka Gabriela

Ogród Gabrieli

Właśnie za ten piękny widok.
Balkon Krysi Balkon Krysi Słuchaczka Krysia

Balkon Krysi

Uwielbiam zioła i kwiaty, zwłaszcza te samodzielnie wyhodowane! Dzięki nim mam zagospodarowaną każdą wolną chwilę, a moja rodzina może się cieszyć zdrowymi, pysznymi potrawami serwowanymi w pięknych kwiatowych sceneriach! Po prostu każdy ma, to co lubi!
Balkon Asi Balkon Asi Słuchaczka Asia

Balkon Asi

Wiosna to czas odnowy balkonu. Balkon pełen kwiatów to już nie pasja, a sposób na rozładowanie stresu. Uwielbiam doglądać moje roślinki, patrzeć jak rosną, jak zakwitają. Co roku jest ich więcej i więcej, bo przecież one do mnie mówią "kup mnie" i wszystkie najpiękniejsze. Ogrodnictwo to dla mnie po prostu sposób na życie. Niestety na jednym zdjęciu nie da się pokazać całego balkonu, a szkoda.
Ogród Piotra Ogród Piotra Słuchacz Piotr

Ogród Piotra

Ogrodnictwo to moja pasja, ponieważ nic tak nie relaksuje, jak koszenie trawy i jej świeży zapach, kiedy w przerwach siadasz wygodnie na krześle i słuchasz prywatnego koncertu, który specjalnie dla Ciebie zorganizowały ptaki.

Wygraj produkty do pielęgnacji roślin! Wygraj produkty do pielęgnacji roślin! pexels.com