Festiwalowy niezbędnik

Artpop Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2011, Open'er, Sunrise Festival, Przystanek Woodstock, Jarocin Festiwal. Przed nami mnóstwo wakacyjnych imprez plenerowych. Na którąkolwiek się wybieracie, pamiętajcie o rzeczach na każdym festiwalu potrzebnych.

Namiot

Najlepsze miejsce do spania. Na każdym festiwalu organizowane jest miasteczko namiotowe. Zalety nocowania właśnie tam? Blisko do sceny, wyśmienite towarzystwo i impreza przez całą dobę. Wady? Impreza przez całą dobę, czy tego chcecie czy nie.

The Who "My Generation", Woodstock 69'

Kalosze

Podczas festiwalu, zwłaszcza kilkudniowego, ZAWSZE pada. Jeśli nie chcecie utaplać w błocie swoich ukochanych trampek i boicie się chodzić boso, kalosze są najlepszym wyjściem (z kałuży). Rodzajem, wzorem i kolorem kalosza możecie wyrazić swoją osobowość.

Pidżama Porno "Twoja Generacja", Przystanek Woodstock 2002

Prowiant

Potrzebny jest jeśli nie grzeszycie wypchanym portfelem czy złotą kartą kredytową. Wszelkiego rodzaju konsumpcja na festiwalach jest bardzo droga. Polecam tzw. zupki chińskie z Radomia. Można przeżyć na nich kilka dni bez uszczerbku na zdrowiu. No i wrzątek jest przeważnie tani.

Mamas and Papas "California Dreaming" Monterey Pop Festival 67'

Aparat, kamera, telefon

A najlepiej wszystko w jednym, żeby przypadkiem w wirze imprezy czegoś nie zgubić.

Macy Gray, Złote Przeboje Bydgoszcz 2009

Ładowarka!

Z wykrzyknikiem, bo to najczęściej zapominany gadżet. A nie chcielibyście chyba żeby w samym środku koncertu ukochanej gwiazdy wysiadła bateria w waszym aparacie (kamerze, telefonie)

Chemical Brothers "Galvanize" Open'er Festival 2008

Życzę Wam doskonałej zabawy!