Filmowe premiery lata cz.1

Przed nami lato i wakacje, które w tym roku obfituje w filmowe premiery. Będziemy mieli okazję zobaczyć ostatnią część przygód Harrego Poterra i zanurzyć się w trójwymiarowy świat smerfów.
"Auta 2" Disney/Pixar

Auta 2

Druga część hitu z 2006 roku. Tym razem samochód wyścigowy Zygzak McQueen weźmie udział w wielkim wyścigu, którego trasa przebiega przez Austrię, Włochy, Francję, Wielką Brytanię, a także Japonię. Sympatyczna Wyścigówka wraz z swoim wiernym towarzyszem Złomkiem zostaną także wplątani w międzynarodową intrygę szpiegowską. Zapraszam do kin już 29 czerwca 2011r.

 

Transformers 3D

Na 29 czerwca 2011 roku zaplanowano  premierę Transformers 3D. Tym razem Autoboty podejmują wyścig z Decepticonami o znalezienie i odkrycie sekretów statku Cybertronian ukrytego na Księżycu. Czy pomogą one w rozstrzygnięciu decydującej bitwy między robotami?

 

Harry Potter i Insygnia Śmierci 2

To już ostatnia część filmowej sagi o przygodach nastoletniego czarodzieja. Na trenie Hogwartu dojdzie do rozstrzygającej bitwy między Harry Potterem i Lordem Voldemortem.  W drugiej części serii walka sił dobra z siłami zła świata czarodziejów zmienia się w otwartą wojnę. I choć przyjaciele Harrego stoją za nim murem, nikt nie może czuć się bezpieczny, a sam Harry Potter będzie zmuszony do ostatecznego poświęcenia. Wiernych fanów przygód dzielnego czarodzieja zapraszam do kin 7 lipca 2011r.

Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie

Premiera tego filmu przypada na 5 sierpnia 2011r. Główny bohater Steve Rogers, którego nie przyjęto do wojska, zostaje poddany eksperymentowi, zwiększającemu jego siłę i inteligencję. Jako super bohater kapitan Ameryka zostaje wysłany do walki z nazistami, a jego największym wrogiem jest Red Skull. Film powstał na podstawie słynnej kreskówki Marvela.


Smerfy 3D

Nowa wersja kultowej bajki o niebieskich stworkach i dręczącym je Gargamelu, przed którym uciekają aż do Nowego Yorku. Znajdując się w dziwnym i obcym sobie świecie, przeżywają niesamowite przygody. Jaki okaże się powrót do rodzinnej wioski i czy ich prześladowca Gargamel zostanie należycie ukarany? O tym przekonacie się 19 sierpnia 2011r. podczas premiery kinowej. W oryginale postaciom głosów użyczyły takie sławy jak Katy Perry i Neil Patrick Harris.