Filmowe premiery lata cz.2

Przed Wami kolejny zestaw premier tego lata, które warto zobaczyć w klimatyzowanej sali kinowej  po gorącym letnim dniu.

Postrach Nocy

Nastolatek zafascynowany horrorami odkrywa, że w sąsiedztwie zamieszkał wampir. Chłopak chce wykorzystać w walce z nim wszystkie chwyty jakie zna z filmów. Sprawa nie jest jednak taka prosta, ponieważ krwiożerczy wampir, którego zagrał Colin Farrell, będzie się skutecznie bronił. Jak? Zobaczcie sami podczas premiery 19 sierpnia 2011 r.

 

Oszukać przeznaczenie 5 3D

Zaplanowana na 26 sierpnia 2011 r. piąta część Oszukać przeznaczenie, tym razem w wersji 3D, traktuje jak zwykle o śmierci. Jej moce zostają wyzwolone, gdy przeczucie jednego człowieka ratuje grupę robotników od śmierci pod gruzami mostu wiszącego. Przeznaczeniem tych ludzi było nie przetrwać. Teraz w przerażającym wyścigu z czasem, przeklęta grupa próbuje uniknąć śmierci, wbrew temu, co los im przeznaczył.

 

Kret

Wspólny interes dwójki głównych bohaterów - Zygmunta i jego syna Pawła, daje ich rodzinie nadzieję na lepsze życie. Jednak pewnego dnia ukazuje się artykuł, który godzi w dobre imię Zygmunta, od Pawła odwracają się współpracownicy, a jego małżeństwo z Ewą przeżywa kryzys. Paweł zrobi wszystko, żeby odkryć prawdę i oczyścić ojca z zarzutów. Tropy z przeszłości prowadzą do zagadkowego człowieka, który złoży zdesperowanemu mężczyźnie zaskakującą propozycję. W rolach głównych zobaczymy Mariana Dziędziela, Borysa Szyca i Wojciecha Pszoniaka. Do kin zapraszam 5 sierpnia 2011 r.

 

Zielona latarnia

W olbrzymim wszechświecie od wieków istnieje niezauważalna, lecz potężna siła ? obrońcy pokoju i sprawiedliwości, zwani Green Lantern Corps. Jest to grupa wojowników, którzy przysięgli strzec międzygalaktycznego porządku. Każdy z nich nosi pierścień, obdarzający go nadzwyczajnymi mocami. Kiedy jednak pojawia się nowy wróg, Parallax, który grozi, że zniszczy układ sił we wszechświecie, losy Green Lantern Corps oraz Ziemi spoczywają w rękach pierwszego człowieka w szeregach organizacji, oblatywacza samolotów - Hala Jordana. Jeśli uda mu się pokonać własne lęki i opanować nowe moce, może stać się największym wojownikiem Green Lantern i pokonać Parallaxa.

 

Larry Crowne - Uśmiech losu Larry Crowne - Uśmiech losu

Larry Crowne - Uśmiech losu

Tytułowy bohater to zwykły, miły facet Larry, który od wielu lat pracuje w tej samej firmie i prowadzi normalne, uporządkowane życie. Pewnego dnia jednak świat staje do góry nogami i Larry nieoczekiwanie traci pracę. Postanawia się nie poddawać. Pierwszym krokiem jaki podejmuje jest nauka jazdy na skuterze i powrót na studia, gdzie poznaje uroczą nauczycielkę. Wkrótce okazuje się, że nigdy nie jest za późno także na miłość. W rolach głównych zobaczymy zdobywców Oscara Toma Hanksa i Julię Roberts.