Kogo naprawdę chcielibyśmy zobaczyć w "Tańcu z Gwiazdami"

No i wszystko jasne - koniec spekulacji, już wiadomo kto z całą pewnością zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami". Trzeba przyznać, że niektóre nazwiska obiły nam się o uszy. Ale dlaczego nikt nie zapyta nas - telewidzów - o nasze typy? Oto lista tych, których naprawdę chętnie obejrzelibyśmy w pląsach!
Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki/kapif

Kuba Wojewódzki, czyli juror w ataku

Niech raz naczelny juror tego kraju wystąpi w roli ocenianego. Choć rozumiemy, że producenci obawiają się sytuacji, w której uczestnik ma lepsze teksty niż Państwo Jurorostwo. Może jednak warto zaryzykować. Na razie jednak Kuba postanowił zatańczyć tak, jak mu zagra telefonia komórkowa. Ale - jak wieść gminna niesie - za ten taniec sporo im zaśpiewał.

Jarosław Kaczyński i Donald Tusk przed debatą telewizyjną, Warszawa, 2005 r. Jarosław Kaczyński i Donald Tusk przed debatą telewizyjną, Warszawa, 2005 r. Fot.Bartosz Bobkowski / AG

Tusk i Kaczyński, czyli para stulecia

Czy nie byłoby lepiej, gdyby panowie, zamiast wygibasów politycznych zaprezentowali nam swoje możliwości taneczne? Oczywiście jesteśmy za tym, żeby tańczyli w jednej parze. Podobno w czasie tańca wytwarza się wiele pozytywnych emocji, które na pewno przydadzą się w tym związku. Tylko kto by prowadził? W tej sprawie proponujemy przeprowadzić referendum narodowe.

Elzbieta Jaworowicz, czyli czy te nogi mogą tańczyć

Elżbieta Jaworowicz to nasza czołowa dziennikarka interwencyjno - publicystyczna. Domyślamy się, że towarzyszyć by jej musiał partner o bardzo silnej osobowości - co najmniej Terminator, jeżeli nie Ferdek Kiepski. Ale dzięki temu cała Polska by się przekonała, czy najsłynniejsze nogi telewizji są w ogóle do ruszenia, czy też może mają walory wyłącznie ekspozycyjne

Wojceich Mann, czyli pląs nienachalny

Wojciech Mann przyzwyczaił nas do tego że raczej stoi. Albo siedzi. Ewentualnie robi samolot, ale też bez ostentacji. Dlatego chętnie byśmy sprawdzili, jak pan Wojciech wygląda w ruchu - choćby w drobnym. Naszym zdaniem motyw z "Jeziora Łabędziego" mógłby nabrać w jego wykonaniu zupełnie innego wymiaru.

Król Julian, czyli taniec na tronie

Król Julian nie raz udowodnił, że kocha taniec. Zresztą, jak sam zauważył, to duże niedopatrzenie, że do tej pory nikt mu zaproponował wygrania kryształowej kuli, która po prostu mu się należy jako uwielbianemu władcy. Na szczęście jest gotów przymknąć oko na ten przykry fakt i odpowiedni długo proszony da się przebłagać. Wygrane auto planuje przerobić na sambodrom, na którym jego poddani zorganizują imprezę na jego cześć.

Ramonka wypatrzyła paparazzi. W końcu to piesek z ogromnym parciem na szkło. Ramonka wypatrzyła paparazzi. W końcu to piesek z ogromnym parciem na szkło. Plotek Exclusive

Ramonka, czyli psia wersja Wojewódzkiego

Ramonka - przecudnej urody psinka Kory - ma już doświadczenie w jurorowaniu. Może czas już się uniezależnić od swej sławnej pani i rozpocząć karierę solową? Wprawdzie przejście z jury do boksu dla uczestników może być postrzegane jako degradacja, ale po wygraniu Kryształowej Kuli byłaby szansa na własny program. Już mamy tytuł " Ramona Show, czyli pies ich drapał".