Gwiazdy, które mają na pieńku

Nie wszystkich trzeba lubić - tę prawdę znają również gwiazdy. I stosują ją w praktyce. Niektóre się unikają, inne robią na swój temat drobne uszczypliwości, są też takie, które jawnie drą ze sobą koty. Jakie mają ku temu powody? I ile w tych konfliktach prawdy a ile autokreacji? Oceńmy:
Angelina Jolie fot. AP Photo/ Jennifer Aniston na okładce Elle - skan Angelina Jolie fot. AP Photo/ Jennifer Aniston na okładce Elle - skan Angelina Jolie fot. AP Photo/ Jennifer Aniston na okładce Elle - skan

Jennifer Aniston i Angelina Jolie

Jennifer podobno starannie unika imprez, na których mogłaby spotkać Angelinę. Angelina podobno pisała do Jennifer gorące listy, w których namawiała do pojednania. Równie dobrze mogła je pisać do krawężnika przy swoim podjeździe. O co poszło? O mężczyznę. Ale za to jakiego...Heleną Trojańską w tej wojnie jest Brad Pitt.

Robert Kozyra i Kuba Wojewódzki Robert Kozyra i Kuba Wojewódzki East News,Kapif

Kuba Wojewódzki i Robert Kozyra

Animozje miedzy tymi dwoma samcami alfa wypłynęły po tym, jak okazało się, że Robert Kozyra zasiądzie w jury " Mam Talent". Zamiast Kuby Wojewódzkiego. Nagle wyszło, że panowie od dawna za sobą nie przepadają, zaczęły wypływać historie o pogróżkach, rękoczynach i wzajemnych złośliwościach. Co na to sami zainteresowani? Wojewódzki o Kozyrze - : Nie znam człowieka". Kozyra o Wojewódzkim - " Mam szacunek do starszych".

Kinga Rusin, Hanna Lis Kinga Rusin, Hanna Lis KAPIF

Kinga Rusin i Hanna Lis

To taka polska wersja konfliktu Aniston - Jolie. Tyle, że rolę Brada Pitta odgrywa tu Tomasz Lis. Smaczku sprawie dodaje fakt, że panie wcześniej się przyjaźniły. Czyli historia stara jak świat, ale  - przynajmniej ze względów wizualnych - wolimy opcję z Bradem Pittem.

Kora, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba. Kora, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba. kapif

Kora i Adam Sztaba

Tabloidy w samym środku sezonu ogórkowego z satysfakcją poinformowały o tym, jak to Adam zrobił przytyk do wieku Kory, na co ta się obraziła do tego stopnia, że nie chciała pokazywać się z nim na zdjęciach. Jak to się ma do tego, że krótko potem mieli wspólną sesję w Vivie? Ano tak, że nawet w sezonie ogórkowym tabloidy muszą z czegoś żyć, a ile można pisać o tym, że kredens bezpardonowo napadł na swą długoletnią właścicielkę. Zresztą plotkę o rzekomym konflikcie zdementowali szybko menegerowie obu gwiazd.

Doda vs. Steczkowska Doda vs. Steczkowska Kapif

Doda i Justyna Steczkowska

To była piękna walka. Choć mieliśmy wrażenie, że Justyna Steczkowska trochę żałowała, że ją podjęła. Praktycznie tytuł programu " Gwiazdy Tańczą na Lodzie" producenci powinni zmienić na "Jusia przeciwko Dodzie". Panie robiły sobie jawne przytyki i złośliwości, napuszczały na siebie swoich fanów. Wygrała Doda. Czas pokazał jednak, że kto ma szczęście na lodzie, w miłości też tam właśnie zostaje.