Jak oni zaczynali

Od lat niepodzielnie panują na naszych ekranach. Prezenterzy, dziennikarze, showmani..a jak zaczynali? Zobaczmy to jeszcze raz.
Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki Kuba.plejada.pl

Kuba Wojewódzki

Kuba jest niepodzielnym królem ekranu. Dla pracodawców jest cenny - reklamy przy jego programach mają najwyższą wartość. Miliony pokochały go za cięty język, szybką puentę i bezczelne zarozumialstwo. Imał się różnych zajęć - był perkusistą, dyrektorem festiwalu w Jarocinie, dziennikarzem muzycznym. Jest nadwornym jurorem TVN. A jak zaczynał? Pamiętacie program Halogra!My?

 

Krzysztof Ibisz

Krzysiek Ibisz to niezawodna maszyna do prowadzenia popularnych programów, show, teleturniejów i festiwali. Przed kamerą i widownią czuje się jak ryba w wodzie. I choć wszyscy sobie troszkę pokpiwają z tego, że z wiekiem jest coraz młodszy, to mamy dowody na to, że kiedyś był jeszcze młodszy niż teraz. Zaczynał w programie " Klub Yuppies" a potem czarował w programie " Czar Par"

 

Kinga Rusin Kinga Rusin kapif

Kinga Rusin

Kinga - zawsze elegancka, profesjonalna, przygotowana. Wśród współpracowników znana ze swej pracowitości i perfekcjonizmu. Widzieliśmy ją w Teleekspresie, Wizjerze TVN, w You Can Dance i Dzień Dobry TVN. Karierę telewizyjną zaczynała w latach 90 - tych w TVP. Jak to było?

 

Piotr Kraśko

Piotr Kraśko - czyli "ten grzeczny". Zawsze ułożony, zawsze przejęty rolą. A role miewał różne. Teraz znamy go jako prezentera Wiadomości w TVP, ale wcześniej był korespondentem w Rzymie i w Waszyngtonie, prowadził magazyn interwencyjny " Na żywo" a także był prezenterem kultowego już programu dla dzieci i młodzieży " 5-10-15"

 

Agata Młynarska. Agata Młynarska. KAPIF

Agata Młynarska

Agatę Młynarską współpracownicy nazywają wulkanem energii. I to pozytywnej energii. Pewnie dlatego została Kawalerem (?!) Orderu Uśmiechu. Dziennikarka, konferansjerka, prezenterka. Znamy ją z programów " Eureko, ja to wiem", " Dzień Kangura", "On i Ona". A czy ktoś pamięta program Owsiaka " Róbta co Chceta"?