1. Macaulay Culkin

East News

Jak co roku tak i w te święta obejrzymy "Kevina samego w domu", czyli film, dzięki któremu Macaulay Culkin stał się doskonale znany na całym świecie. Film znamy na wyrywki, ale przecież w każde święta, gdy tylko jest w telewizji, chętnie go oglądamy. Sam Kevin, czyli Macaulay Culkin o czym pewnie nie wszyscy wiedzą, gdy kręcił Kevina samego w domu miał już na swoimi koncie kilka filmów i reklam telewizyjnych. Ale to zapewne na fali popularności świątecznej produkcji, Macaulay Culkin poznał Michaela Jacksona, a nawet pojawił się na planie jednego z teledysków

Ale to nie koniec, bo jest nawet ojcem chrzestnym jego dzieci. W tym roku też zobaczymy  Kevina, ale trochę z innej perspektywy, bo jakiś czas temu w sieci pojawiły się sceny, które zostały usunięte z filmu.

"Kevin sam w domu" to tzw. złoty filmowy strzał - po każdym takim sukcesie aktorzy w nim biorący udział stają się obiektem plotek. Jedną z najczęściej pojawiających się na temat Macauleya Culkina jest... informacja o jego śmierci:

Kiedy po raz pierwszy się to zdarzyło, zadzwonił do mnie mój prawnik. Miałem wtedy może 15, 16 lat. Zapytał mnie: "to ty?". Odpowiedziałem, że tak... A on na to: "Ok. Tylko sprawdzam, bo CNN właśnie poinformowało o twojej śmierci".

Jakby to powiedział klasyk: pogłoski o śmierci Kevina, czyli Macauleya Culkina są jak co roku mocno przesadzone. Chociaż bardzo rzadko pojawia się na ekranie, to miewa się dobrze. Od pewnego czasu ma na nawet swój zespół "Pizza Underground". Ale to raczej żart muzyczny i złotych przebojów się nie doczekamy.

Więcej o: