10 najśmieszniejszych występów w "Szansie na sukces"

To dopiero był program - wylęgarnia talentów, jak Justyna Steczkowska, Ewa Farna czy Kasia Stankiewicz. Była to też jaskinia osobliwości i to właśnie najbardziej zabawnych uczestników przypomnimy Wam już za chwilę.

Pan Wojciech i jego opanowanie

To dopiero postać! Pan Wojciech aparycją przypominał prowadzącego - Wojciecha Manna. Również jego opanowanie dało się wyróżnić - wszak nie każdy bez mrugnięcia oka brnąłby w utwór nie zważając na rytm i wrogość w oczach samego Marka Grechuty.

Param. param.. Param. parararam.

Ślepa szansa

Pan Wojciech nie zrezygnował z udziału w programie, mimo że. niczego nie widział!

Masz mało energii? Obejrzyj ten występ!

Ta ekspresja zawstydzi niejednego kanapowego malkontenta.

Roland-poeta

Dla odmiany poniżej nie znajdziecie muzyki, acz poezję. Warto również doczekać do momentu, w którym ekscentryczny Roland nazywa Wojciechaq Manna po swojemu.

Majteczki w kropeczki

Nie wiemy jak to skomentować - płacz ze śmiechu to mało :)

Edward z Korytnicy

Zespół Ich Troje powinien zmienić nazwę na Ich Czworo ze względu na Pana Edwarda! Dlaczego? Zobaczcie sami, jak bardzo nieustępliwie broni na scenie własnego tempa!

Taneczna "Blondyneczka"

Nie samym śpiewem człowiek żyje. Pokazał to pewien oryginalny osobnik, który wokalnie nie miał zbyt wiele do zaoferowania. Ale ten taniec.

Izabela Trojanowska po męsku

Wyszedł z tego naprawdę niezły duet ;)

Nie taki flet... śmieszny

Któż nie czekał na finały w Sali Kongresowej. Humor Wojciecha Manna eksplodował przed liczną publicznością!

Babcia o ewakuacji

Przepraszamy za jakość, mamy nadzieję, że wytrwacie. Wystarczy po prostu kilka dźwięków, by poznać kontekst całości i wczuć się w klimat. :)