Największe przeboje Cyndi Lauper

22 czerwca 2021 roku Cyndi Lauper kończy 68 lat! Przypomnimy Wam jej największe przeboje.

1 . "Girls Just Want To Have Fun" (1984)

Piosenka pochodzi z debiutanckiego albumy Lauper "She's So Unusual". Teledysk do tego utworu stal bardzo szybko się jednym z najbardziej kultowych wideoklipów lat osiemdziesiątych. 

2. "Time After Time" (1984)

Był to drugi singiel z debiutanckiego krążka Cyndi Lauper. Dotarł na pierwsze miejsce listy Billboard 100 i bardzo szybko uzyskał status złotej płyty. "Time After Time" jest również jedną z najczęściej coverowanych piosenek. 

3. "She Bop" (1984)

Zdecydowanie był to najbardziej kontrowersyjny singiel z pierwszej płyty Cyndi Lauper. Artystka śpiewała w nim bowiem o masturbacji. Nie przeszkodziło to jednak w kolejnym sukcesie, jakim było dotarcie na 3 miejsce amerykańskiej listy przebojów. 

4. "All Through The Night" (1985)

Kolejny wielki przebój, dzięki któremu Cyndi Lauper była pierwszą w historii muzyki rozrywkowej piosenkarką, której cztery single z debiutanckiego krążka znalazły się w pierwszej piątce na listach przebojów w Ameryce.

5. "True Colors" (1986)

Utwór pochodzi z drugiego albumu Cyndi Lauper o tym samym tytule. Nie został niestety przyjęty tak dobrze jak studyjny debiut. Promujący go jednak singiel "True Colors" stał się wielkim hitem! Dotarł do pierwszego miejsca listy Billboardu i był nominowany do nagrody Grammy. Tuz obok "Girls Just Wanna Have Fun" jest to zdecydowanie jedna z najbardziej rozpoznawalnych piosenek Lauper.