TOP 10 najśmieszniejszych scen Davida Hasselhoffa

Żywa legenda kina i telewizji David Hasselhoff kończy dzisiaj 17 lipca 2018 roku 66 lat. Przypomnijmy sobie najzabawniejsze sceny z jego udziałem.

1. David wie, jak wykręcić numer!

Scena pochodzi z filmu "Anakonda 3: Potomstwo", który miał premierę w 2008 roku. 

2. Powiało grozą

Bezapelacyjnie jest to najlepsza scena z filmu "Stretch" z 2014 roku. David wcielił się... w nim w samego siebie! 

3. Rekiny atakują

"Rekinado 3" - trudno wybrać jedną śmieszną scenę z tego filmu. Całość jest przekomiczna i skierowana do widzów o mocnych nerwach. 

4. Bitwa na miecze

Scena pochodzi z przygodowego filmu sci-fi  "Starcrash" z 1978 roku. W rolach głównych wystąpili Caroline Munro i Marjoe Gortner.

5. Kung-fu Hasselhoff

Scena pochodzi z kultowego serialu sci-fi z lat 80. "Nieustraszony". David Hasselhoff wcielił się w postać głównego bohatera Michaela Knighta. 

6. Ach ten Mitch!

A skoro mowa o serialach, to nie możemy nie wspomnieć o kultowej roli Mitcha w "Słonecznym Patrolu". Był to wielki sukces stacji NBC. Serial realizowany od 1989 roku do 2001 roku. U boku Hasselhoffa wystąpiły między innymi: Pamela Anderson i Yasmine Bleeth

7. Zabić Hasselhoffa

Jedna z nowszych produkcji, która miała premierę w 2017 roku. Film opowiada historię zdesperowanego właściciela klubu nocnego, który aby wyjść z długów, dostaje za zadanie zabicie Hasselhoffa. 

8. Mitch powraca

W 2017 premierę miał film "Baywatch: Słoneczny patrol". Z Dwaynem Johnsonem i Zackiem Efronem. Gościnnie w jednej z ostatnich scen pojawił się Hasselhoff.

9. Szefowie wrogowie

Scena pochodzi z filmu "Click" z 2006 roku. W rolach głównych wystąpili Adam Sandler i Kate Beckinsale. 

10. Najlepsze efekty w historii kina

Kto nie widział niech... nie żałuje! "Piranha 3DD" to "kino" na najniższym poziomie. Ale jest się z czego pośmiać. Na szczególną uwagę zasługują "efekty specjalne".