Dzień babci: Te babcie uwielbiają rapować

Nie sposób się nie roześmiać, gdy babcia ubrana w moherowy sweterek zaczyna rapować. Rozśpiewani i roztańczeni seniorzy pokazują, jak warto mieć do siebie dystans i zamiast spędzać czas przed telewizorem, radośnie rapują i beatboxują do kamery.

1. Aktywna babcia

Ta starsza pani zdecydowanie trzyma formę. Rapuje o tym, jak cieszy ją bycie babcią, a jednocześnie pokazuje, że wiek nie powinien być dla człowieka żadnym ograniczeniem ani pretekstem do rezygnacji z aktywnego życia. Bardzo lubimy jej podejście do życia i te kocie ruchy.

2. Beatbox przy herbacie

Kto mógłby się tego spodziewać, że sympatyczna staruszka ubrana w kwiecistą sukienkę, odłoży herbatkę i zacznie beatboxować? Prawdziwa artystka! Jeszcze ta mimika, ruchy chuligana i charakterystyczne ułożenie rąk w geście "Thug life". Szanujemy to!

3. Babcia "z jajami"

Ta pani jest niesamowita. Wygląda jakby, miała zaraz przynieść gorące ciasteczka, tymczasem rapuje, że spokojnie mogłaby pobić Tysona, bo po prostu jest szefem. Staruszka pokazuje kontrowersyjną poduszkę i równie kontrowersyjne kapcie oraz opowiada, jak przegląda wiadomości, siedząc w toalecie. Seniorka także chwali się swoimi umiejętnościami gimnastycznymi i pokazuje wnuczka. Miks słodyczy z pikanterią. Babcia "z jajami" przekonała nas - nie warto ulegać stereotypom.

4. Mam 93 lata i wszystkie zęby

Ta staruszka postanowiła rapować na temat swoich zębów. To prawda, że gdy ktoś ma 93 lata, zazwyczaj nie może pochwalić się tym atutem. Tymczasem rapująca seniorka gryzie jabłko, zachęca do częstych wizyt u dentysty i pokazuje, że ma do siebie ogromny dystans. Dodatkowo to połączenie czapki z daszkiem i korali z guzików - babciu, jesteś fantastyczna!