Netflix: Nowości filmowe [CZERWIEC 2020]

Sprawdźcie, jakie nowe produkcje pojawią się na platformie Netflix w czerwcu 2020 roku. Przed nami kilka ciekawych premier. No to zaczynamy!

5 czerwca

"Ostatni skok w historii USA" - Rząd wkrótce wyśle do umysłów obywateli sygnał, który położy kres wszelkim przestępstwom. Zanim do tego dojdzie, grupa złodziei planuje dokonać ostatniego skoku na bank.

12 czerwca

"Choked: Money Talks" - Przytłoczona długami bezrobotnego męża i własnymi niezrealizowanymi marzeniami pracownica banku odkrywa w domu potężne źródło gotówki.

"Da 5 Bloods: In conversation" - Czterej czarnoskórzy weterani wracają do Wietnamu kilkadziesiąt lat po wojnie. Na miejscu szukają szczątków dowódcy i ukrytego złota. Film w reżyserii Spike'a Lee.

19 czerwca

"Zagubiona kula" - Zwolniony z więzienia mechanik zostaje zwerbowany przez policję do przerabiania radiowozów do ulicznych pościgów. Jednak jego samego również ściga niebezpieczeństwo.

"Podróż w jedną stronę jutra" - Para nieznajomych spotyka się w pociągu do Izmiru i zbliża się do siebie, rozmawiając o swoich burzliwych - i niespodziewanie wspólnych - romantycznych doświadczeniach.

"Poczujcie rytm" - Gdy April nie udaje się zrobić kariery na Broadwayu, wraca do rodzinnego miasta i bez przekonania podejmuje się szkolenia grupy średnio utalentowanych tancerek.

Nadie Sabe Que Estoy Aqui Nadie Sabe Que Estoy Aqui Plakat filmu 'Nikt nie wie, że tu jestem'

24 czerwca

"Nikt nie wie, że tu jestem" - Memo Garrido, dawna gwiazda muzyki latynoskiej, żyje w odosobnieniu na południu Chile. Pewnego dnia niespodziewana wizyta odmienia jego świat na zawsze.

26 czerwca

"Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga" - Dwójka śpiewaków z małego miasteczka dostaje szansę na realizację marzenia o występie na największym konkursie piosenki. W rolach głównych Will Ferrell i Rachel McAdams.

30 czerwca

"Adu" - Trzy historie osadzone w Melilli, hiszpańskiej eksklawie w Maroku, opowiadające o imigrantach ryzykujących życiem, by przekroczyć Cieśninę Gibraltarską.

,