Netflix: Najciekawsze nowości filmowe [GRUDZIEŃ 2020]

Sprawdźcie, jakie nowe produkcje pojawią się na platformie Netflix we grudniu 2020 roku. Przed nami kilka ciekawych premier. No to zaczynamy!

1. "Świąteczne życzenie Angeli"

Angela bardzo chce, aby w Święta jej rodzina znów była razem. Problem w tym, że jej tata pracuje w dalekiej Australii. Czy uda się coś z tym zrobić? 

Premiera filmu 1 grudnia 2020 roku.

2. "Break"

To jest typowo propozycja dla fanów filmów tanecznych. Po poważnym wypadku Lucie próbuje na nowo odnaleźć się w tańcu i poznaje Vincenta, utalentowanego b-boya zmagającego się z poczuciem winy. Zwraca się do niego, aby pozwolił jej trenować ze swoją grupą.

Premiera filmu 3 grudnia 2020 roku.

3. "Nie można inaczej"

Kolejna świąteczna propozycja z przymrużeniem oka. Meżczyzna, który udaremnił morderstwo, ucieka przed niedoszłymi zabójcami razem z ich faktycznym celem. Tymczasem próbuje go odnaleźć kobieta, którą niedawno poznał. 

Premiera filmu 4 grudnia 2020 roku

4. "Leyla Everlasting"

Niezłomna pani domu, jej mąż i ich terapeuta małżeński pogrążają się w toksycznym trójkącie miłosnym i angażują się w spisek, aby zdobyć zabytkowy manuskrypt.

Premiera filmu 4 grudnia 2020 roku

5. "Bal"

To jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji Netfliksa w tym roku! W gwiazdorskiej obsadzie filmu 'Bal' zobaczymy między innymi Meryl Streep, Jamesa Cordena, Nicole Kidman, Kerry Washington i Andrew Rannellsa.

Grupa broadwayowskich gwiazd wstrząsa społecznością miasteczka w Indianie, gdy zjawia się tam, by wesprzeć nastolatkę, która chce iść na bal maturalny z dziewczyną.

Premiera filmu 11 grudnia 2020 roku.

,

7. "Ma Rainey: Matka bluesa"

Chicago, rok 1927. pewnego upalnego popołudnia emocje sięgają zenitu, gdy ognista piosenkarka bluesowa Ma Rainey i jej zespół spotykają się w studiu nagrań w Chicago. Między muzykami dochodzi do spięć. Film jest adaptacją sztuki Augusta Wilsona. W rolach główncyh wystąpili: Viola Davis, Chadwick Boseman, Glynn Turman, Colman Domingo i Michael Potts.

Premiera filmu 18 grudnia 2020 roku.

6. "Niebo o północy"

'Dzień dobry, północy' w reżyserii George'a Clooneya, którego również zobaczymy w głównej roli. Towarzyszyć mu będą: David Oyelowo, Kyle Chandler, Demián Bichir i Tiffany Boone. Światem wstrząsa tajemnicza katastrofa. Samotny naukowiec z Arktyki próbuje skontaktować się z załogą wracających do domu astronautów. 

Premiera filmu 23 grudnia 2020 roku.