Netflix: 7 najciekawszych filmowych premier [STYCZEŃ 2021]

Sprawdźcie, jakie nowe produkcje pojawią się na platformie Netflix w styczniu 2021 roku. Przed nami kilka ciekawych premier. No to zaczynamy!

1. "Norweski speed 3"

Ślub Roya nieoczekiwanie wyhamowuje. Niedoszły małżonek przyjmuje wyzwanie: aby odzyskać narzeczoną, musi wziąć udział w wyścigu na słynnym torze Nürburgring. 

Premiera: 2 stycznia 2021 roku.

Zobacz zwiastun:

2. "Cząstki kobiety"

Film "Cząstki kobiety" to osobista, przenikliwa i wyjątkowa historia o kobiecie (Vanessa Kirby - nagroda dla najlepszej aktorki na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji w 2020 roku), która uczy się żyć z doświadczeniem straty. Reżyserem dzieła jest nagradzany Kornél Mundruczó (BIAŁY BÓG), a producentem wykonawczym - Martin Scorsese.

Premiera: 7 stycznia 2021 roku.

Zobacz zwiastun:

3. "Dwóch ojców"

Pod nieobecność matki nastolatka, która wychowała się w hipisowskiej komunie, postanawia wymknąć się do prawdziwego świata i odszukać swojego biologicznego ojca.

Premiera: 15 stycznia 2021 roku.

Zobacz zwiastun:

4. "W strefie wojny"

Pilot dronów, Harp (Damson Idris), zostaje wysłany do śmiertelnie niebezpiecznej strefy zmilitaryzowanej, gdzie ma wykonywać rozkazy oficera-androida, Leo (Anthony Mackie). Wspólnie muszą zlokalizować broń masowej zagłady, zanim zrobią to rebelianci. Reżyserem filmu "W strefie wojny" jest Mikael H?fström.

Premiera: 15 stycznia 2021 roku.

Zobacz zwiastun:

5. "Biały Tygrys"

Ambitny szofer (Adarsh Gourav) bogatej pary z Indii (Priyanka Chopra Jonas i Rajkummar Rao) wykorzystuje swój spryt, aby wyrwać się z biedy i rozwinąć własny biznes. Film "Biały Tygrys" to adaptacja bestsellerowej powieści Aravinda Adigi. Reżyserem i autorem scenariusza jest Ramin Bahrani, producentem - Mukul Deora, a producentkami wykonawczymi - Ava DuVernay i Priyanka Chopra.

Premiera: 22 stycznia 2021 roku. 

Zobacz zwiastun:

6. "Wykopaliska"

U progu II wojny światowej bogata wdowa (Carey Mulligan) zleca archeologowi amatorowi (Ralph Fiennes) zbadanie grobowców znajdujących się na jej posiadłości. Gdy dokonują przełomowego odkrycia, niepewna przyszłość Wielkiej Brytanii zaczyna już zagrażać nawet jej starożytnej przeszłości.

Premiera: 29 stycznia 2021 roku.

Zobacz zwiastun:

7. "'Ohana: Najcenniejszy skarb"

Lato w wiejskim stanie O?ahu przybiera ekscytujący obrót dla dwojga rodzeństwa wychowanego na Brooklynie, gdy dziennik wskazujący na dawno zaginiony skarb przenosi ich na niezwykłą przygodę z nowymi przyjaciółmi i prowadzi do ponownego nawiązania kontaktu z hawajskim dziedzictwem.

Premiera 29 stycznia 2021 roku.

Zobacz zwiastun: