"Lupin": 7 podobnych seriali, które również mogą Ci się spodobać

"Lupin" to obecnie jeden z najpopularniejszych seriali Netfliksa. Przygotowaliśmy dla Was propozycje podobnych seriali, które również mogą Wam się spodobać. Zaczynamy!

1. "Białe kołnierzyki"

Kto występuje: Matt Bomer, Tim DeKay, Willie Garson i Tiffani Thiessen.

Opis: Neal Caffrey jest jednym z najzdolniejszych fałszerzy na świecie. W zamian za wolność pomaga FBI łapać najbardziej nieuchwytnych przestępców.

Gdzie mogę zobaczyć? Canal+

2. "Ozark"

Kto występuje: Jason Bateman, Laura Linney, Sofia Hublitz, Skylar Gaertner i Julia Garner.

Opis: Doradca finansowy ucieka z rodziną z Chicago do Krainy Ozark w stanie Missouri, gdzie musi wyprać 500 milionów dolarów, by spłacić swój dług wobec bossa narkotykowego.

Gdzie mogę zobaczyć? Netflix

3. "Dom z papieru"

Kto występuje: Ursula Corberó, Álvaro Morte, Paco Tous, Pedro Alonso, Alba Flores, Miguel Herrán. Enrique Arce iItziar Itu?o.

Opis: Ośmioro przestępców barykaduje się z zakładnikami w hiszpańskiej mennicy. W międzyczasie geniusz wśród złodziei manipuluje policją, by zrealizować swój plan. Oglądaj bez ograniczeń.

Gdzie mogę zobaczyć? Netflix

4. "Kradzież stulecia"

Kto występuje: Andrés Parra, Christian Tappán, Marcela Benjumea, Juan Sebastián Calero.

Opis: Jest rok 1994. Gang złodziei układa ambitny plan obrabowania kolumbijskiego Banku Republiki. Serial inspirowany prawdziwą historią.

Gdzie mogę zobaczyć? Netflix

5. "Breaking Bad"

Kto występuje: Bryan Cranston, Aaron Paul, Anna Gunn, Dean Norris.

Opis: Nauczyciel chemii w szkole średniej dowiaduje się, że ma nieuleczalnego raka płuc. Aby zapewnić byt swojej rodzinie, bierze się za produkcję i rozprowadzanie metaamfetaminy.

Gdzie mogę zobaczyć? Netflix

6. "W garniturach"

Kto występuje: Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Rick Hoffman, Meghan Markle i Sarah Rafferty.

Opis: Harvey Specter (Gabriel Macht), jeden z najlepszych prawników na Manhattanie, zatrudnia Rossa na stanowisku jego nowego. Adams) jest leniwym, lecz błyskotliwym, wyrzuconym z uniwersytetu chłopakiem, cechującym się pamięcią fotograficzną, która pomogła mu zdać egzaminy adwokackie, nie uczęszczając do szkoły prawniczej.

Gdzie mogę zobaczyć? Netflix

7. "Trinkets"

Kto występuje: Brianna Hildebrand, Kiana Madeira, Quintessa Swindell, Odiseas Georgiadis.

Opis: Pogrążona w żałobie nastolatka nawiązuje nieoczekiwaną więź z dwoma koleżankami z nowego liceum, które poznaje na spotkaniu grupy Anonimowych Złodziei Sklepowych. Oglądaj bez ograniczeń.

Gdzie mogę zobaczyć? Netflix