Netflix: 6 najciekawszych serialowych premier [LUTY 2021]

Netflix obok wspaniałej kolekcji filmów dostarcza również wielu produkcji serialowych o zróżnicowanych gatunkach. To właśnie w czasie ostatnich lat zaczęto doceniać bardziej rozbudowaną fabułę oraz opieranie się na słynnych powieściach. Wybraliśmy niektóre z serialowych premier platformy w Lutym 2021 roku, którym warto poświęcić uwagę. Zapraszamy!

1. "Firefly Lane" (Premiera: 3 Luty 2021)

Historia życiowej przyjaźni. Tully (Katherine Heigl) i Kate (Sarah Chalke) są przyjaciółkami od czasów szkolnej ławy. Tully wyrasta na przebojową i pewną siebie kobietę, zaś Kate zostaję niezadowoloną kurą domową. Czy 30-letnia więź przejdzie próbę czasu?

2. "Niewidzialne miasto" (Premiera: 5 Luty 2021)

Produkcja brazylijska udowodniła swoją wartość, wydając serial '3%". Tym razem sięgnęli w stronę kryminału z elementami fantasy. Detektyw Eric (Marco Pigossi) musi się zmierzyć z wyjaśnieniem morderstwa, które jest z pogranicza dwóch światów. Na swoje nieszczęście odkrywa istoty nadprzyrodzone, które pod powierzchnią ziemi mają swój dom.

3. "Mechanicy" (Premiera: 15 luty 2021)

W premierach platformy na Luty znajdzie się również coś dla fanów motoryzacji i wyścigów rajdowych. W nieco komediowy sposób opowiada historię Catherine (Jillian Mueller), która otrzymuje od swojego ojca mechanika, cały zespół rajdowy wraz z warsztatem. Jest zwolenniczką zmian, zaś reszta ekipy nie jest do tego przekonana. Czy jednak dojadą do wspólnego celu? Sami się będziecie musieli przekonać.

4. "Co kryją jej oczy" (Premiera: 17 Luty 2021)

Kolejny serial z bardzo nośnym wątkiem platformy telewizyjnej to oczywiści thriller z nadprzyrodzoną otoczką w tle. Jak by tego było mało, historia skupia się na Louis (Simona Brwon), która będąc samotną matką, wplątuje się w miłosny trójkąt ze swoim szefem, psychiatrą Davidem (Tom Bateman) i jego tajemniczą żoną Adele (Eve Hewson, córka Bono). Ten romans raczej nie skończy się happy endem.

5. "Plemiona Europy" (Premiera: 19 Luty 2021)

Twórcy jednego z najpopularniejszych europejskich seriali 'Dark", tym razem wzięli się za science fiction. Niemcy zainspirowanie takimi produkcjami jak "Igrzyska Śmierci", czy "The 100". Jest rok 2074, ziemia dotknięta ogromną katastrofą, a w nim trójka rodzeństwa - Kiano (Emilio Sakraya), Liv (Henriette Confurius) i Elja ( David Ali Rashed) walczą o przetrwanie wśród plemion powstałych w post apokaliptycznym świecie.

6. "Ginny i Georgia" (Premiera: 24 luty 2021)

Jeśli jesteście fanami produkcji 'Kochane Kłopoty", a na dodatek lubicie dreszczyk emocji, to ta pozycja powinna być dla was obowiązkowa. Serial w pełni wyprodukowany i zrealizowany przez kobiety z intencją dla kobiet. Historia dojrzewającej nastolatki Ginny (Antonia Gentry), która jest nieśmiała oraz samotnie wychowującej matki Georgii (Brianne Howey), która jest szaloną 30-latką próbującą ułożyć sobie życie. Zapowiada się ciekawa karuzela wrażeń i emocji.