TOP 5 najzabawniejszych komedii na Netfliksie

Kto z nas po ciężkim dniu nie lubi po prostu wrócić do domu, rozsiąść się na kanapie z ulubioną przekąską i odpalić czasoumilacz? Komedie od lat cieszą się popularnością wśród widzów, od najmłodszych po tych najstarszych. Wiadomo, jedne produkcje są lepsze od innych, dlatego też przygotowaliśmy dla Was 5 filmów, przy których z pewnością uśmiejecie się do łez. 

1. "Eurotrip" (2004)

Mieszkanka wybuchowa dwóch kultur. Amerykańsko - czeska produkcja sprawiła, że film Eurotrip to jeden z klasyków dla nastolatków urodzonych w latach 90. W prześmiewczy sposób zobrazowana pogoń za miłością pochodzącą z zupełnie innego kręgu kulturowego. Główny bohater Scott Thomas po rozstaniu z dziewczyną, wyrusza w ekscytującą podróż po Europie, by dotrzeć do swej przyjaciółki, którą zna tylko z pisania listów. Będzie to niezła jazda dla samego bohatera jak i próba wyśmiania prawie wszystkich amerykańskich stereotypów na temat Europejczyków.

2. "Tata kontra tata" (2015)

Walka o względy dzieci między biologicznym ojcem a ojczymem, chyba nigdy nie była przedstawiona w tak przyjemny sposób. Główni bohaterowie wcielający się w dwa skrajne spojrzenia rodzicielstwa, znani są ze swych komediowych zdolności. Jeden z mężczyzn od zawsze pragnie posiadać rodzinę, ale nie może mieć własnych dzieci, zaś drugi to tak zwany 'weekendowy tatuś', którego dzieci ubóstwiają. Dla dobra najmłodszych będą musieli przezwyciężyć własne słabości i znaleźć wspólną drogę w wychowaniu potomstwa.

3. "Cienki Bolek" (2015)

Tym razem mamy na ekranie niezwykłą chemię głównych bohaterów, którzy swoim komizmem doprowadzają nas do łez. Jeden jest ważnym biznesmenem z piękną posiadłością i z pozoru szczęśliwym życiem, drugi za to w mały domu z rodziną, żyjąc od pierwszego do pierwszego. Los splata ich los ze sobą, by pomogli sobie nawzajem. O tym jak rozwiążą wspólnie problemy, będziecie musieli przekonać się sami.

4. "40-letni Prawiczek" (2005)

W dobie wolności słowa, ekspresji i wolności, trudno znaleźć kogoś, kto jeszcze 'tego' nie robił. A jednak nadal istnieją pewne osoby, dla których niełatwo jest się w pełni otworzyć przed drugą osobą i nawiązać intymne stosunki. Jednak, gdy już za długo zwlekamy, pewne rzeczy przychodzą nam o wiele trudniej. Z pomocą mogą przyjść tylko naprawdę życzliwi przyjaciele, którzy pokażą nam drogę do pełnej akceptacji siebie i dadzą nadzieję na odnalezienie miłości.

5. "Dziennik Bridget Jones" (2001)

Z pozoru film dedykowany dla kobiet, choć zachwycił swym humorem szerokie grono mężczyzn. Mamy przed sobą ekranizację powieści, w której 32-latka pragnie odnaleźć miłość. Chęć założenia rodziny z myślą o tykającym zegarze biologicznym, nie ułatwia sprawy. Miotana między przebojowym kumplem z pracy w show-biznesie, a poukładam, wręcz nudnym synem przyjaciół rodziców, będzie się musiała na któregoś postawić.