HBO GO: 5 nowych filmów, które musisz zobaczyć [MARZEC 2021]

Rozpoczął się marzec, a wraz z nim wiosna i świat na nowo zacznie nabierać kolorów. Choć początek może być jeszcze mroźny, to platforma HBO GO szykuje dla Was kilka już kultowych premier filmowych. No to zaczynamy!

1. "Hobbit" (Premiera: 1 marca)

Już od pierwszych dni marca będziemy mogli się zagłębić w trylogię powieści J. R. R. Tolkiena. Historia dzielnego Billbo Bagginsa, który z pozoru nie pała chęcią przygody, lecz namówiony przez swojego przyjaciela Czarodzieja Gandalfa Szarego rusza wraz z kompanią krasnoludów, by ratować świat. Pięknie nakręcone sceny łączące elementy fantastyki z filmem przygodowym, są prequelem do kultowej serii "Władcy Pierścieni".

2. "Pod Mocnym Aniołem" (Premiera: 1 marca)

Wśród wielu zagranicznych produkcji na HBO, swój debiut będzie miała też Polska twórczość. Mocny dramat, który jest ekranizacją powieści Jerzego Pilcha. Opowiada w prosty, ale dosadny sposób o problemach, z którymi wielu ludzi się boryka. Mowa tu o alkoholizmie i drodze do wyjścia z niej.

3. "Siedmiu Wspaniałych" (Premiera: 7 marca)

Na platformie HBO GO będziemy mogli się też cofnąć do czasów dzikiego zachodu, rewolwerowców i złoczyńców. Siedmiu z pozoru różnych od siebie, samozwańczych stróżów prawa, łączy siły, by bronić pewnej wioski przed napadami bandytów.

4. "Margaret Atwood. Słowo to siła" (Premiera: 1 marca)

Jeśli są wśród nas fani gatunku dokumentalnego, a przy tym miłośnicy "Opowieść podręcznej", to będzie dla Was prawdziwa gratka. Margaret Atwood, kanadyjska pisarka, głównie trzymająca się tematyki feministycznej. Zdobywczyni Nagrody Bookera i Księcia Austrii, a także pretendentka do Nagrody Nobla. Dzięki tej projekcji będziecie mogli poznać tę wspaniałą osobę jako kobietę i pisarkę.

5. "Diabeł ubiera się u Prady" (Premiera: 6 marca)

Po raz pierwszy na HBO GO zagości już dobrze wszystkim znana komedia obyczajowa w gwiazdorskiej obsadzie. Wiele osób marzy o pracy dla światowego pisma o modzie. Gdy już się dostanie szansę, całe życie prywatne i zawodowe staje na głowie. Trzeba tylko uważać, by nie stracić z oczu, tego co naprawdę jest ważne w życiu.