5 familijnych filmów na Wielkanoc

Nie tylko na zdjęciu, wychodzi się z rodziną najlepiej. Czas świąteczny to moment, w którym dzieci nie mają szkoły, a rodzice pracy. Każdy otrzymuje kilka dni wolnego. A co może być lepsze od miłych wieczorów w gronie najbliższych i wspólnego oglądania filmów? Fakt - mało jest takich rzeczy. Dlatego dziś mamy dla Was pięć pozycji, które idealnie wypełnią tegoroczne święta.

1. "Hop"

Iście Wielkanocna pozycja. Film fabularny, w który wpleciony zostaje element animacji. Opowieść o zającu Zet, który pewnie jak wiele dorastających dzieci, woli szukać własnej drogi życiowej. Ucieka więc z domu na Wyspie Wielkanocnej, by stać się gwiazdą rockową w wielkim mieście.

2. "Charlie i fabryka czekolady"

Amerykańsko - brytyjska ekranizacja książki Rolanda Dahla. Mały chłopiec pochodzący ze skromnego domu, wygrywa złoty bilet. Jako jeden z pięciu szczęściarzy, wyrusza do fabryki czekolady Willy'ego Wonki, by samemu się przekonać, jak powstaje jeden z najlepszych i najzdrowszych słodyczy.

3. "Pacyfikator"

Pewien porucznik służb specjalnych dostaje zadanie, by odbić profesora, który posiada tajne dane. Jednak los krzyżuje mu plany i naukowiec ginie. By ochronić bliskich ofiary, zmienia się z oficera Navy S.E.A.L. w niańkę. Przyzwyczajony do ostrych zasad, będzie musiał stawić czoła piątce dzieci.

4. "Grand Budapest Hotel"

Historia obecnego właściciela hotelu, który cofa się do czasów bycia boyem. Przez ówczesnego zarządcę przybytku zostaje nauczony perfekcjonizmu, któremu wkrótce zaczyna hołdować. Jednak nie będzie to łatwa droga do utrzymania wszystkiego w należytym porządku.

5. "Julie & Julia"

Przepiękny film biograficzny Julie Powell. Główna bohaterka stara się odmienić swoje życie i zostać pisarką. Bierze na siebie wyzwanie, by w 365 dni ugotować 524 przepisy cenionej kucharki Julii Child. Każdy dzień zmagań dokładnie opisuje na swoim blogu. Będzie to zakręcona przygoda dwóch kobiet, które sięgają po własne marzenia. Jednak ostrzegam - oglądając tą produkcję, sami będziecie mieli ochotę zmierzyć się z recepturami.