TOP 5 coverów w wykonaniu gumowego kurczaka

Śpiewać każdy może, a czasem nawet piszczeć. Z tym nietuzinkowym artystą mieliście okazję się już spotkać przy okazji kilku jego przeróbek. Romero May - który za wszystkim stoi, funkcjonuje na kanale YouTube od blisko trzech lat. Doczekał się już całkiem pokaźnego dorobku artystycznego. Dziś przygotowaliśmy dla Was pięć najlepszych coverów w wykonaniu jego gumowego kurczaka.

1. "We Are The Champions" Queen

W oryginale utwór został nagrany w 1977 roku. Jest to ballada rockowa napisana przez lidera formacji, Freddie Mercury'ego. Wielokrotnie kawałek towarzyszył różnego rodzaju wydarzeniom sportowym.

2. "Wannabe" Spice Girls

Pierwotnie piosenka była debiutanckim singlem zespołu, który swoją premierę miał w 1996 roku. Jak na dopiero powstałą grupę, szybko zyskał miejsca w sercach fanów i sprzedał się w 7 milionach egzemplarzy na całym świecie.

3. "Colors of The Wind" Pocahontas

Kawałek pochodzi ze ścieżki dźwiękowej bajki "Pocahontas" wytwórni Walta Disneya. Został nagrany w 1994 roku. Podczas rozdania Oscarów w 1996 roku, otrzymał statuetkę za Najlepszą Piosenkę.

4. "I'll Never Love Again" Lady Gaga i Bradley Cooper

Utwór powstał na potrzeby muzyczne filmu "Narodziny Gwiazdy". Produkcja swoją premierę miała w 2018 roku. W oryginale wykonuje go Lady Gaga. W Polsce płyta z całym soundtruckiem pokryła się diamentem.

5. "Hello" Adele

Singiel promujący trzeci album studyjny wokalistki. Został wydany w 2015 roku. Piosenka tak bardzo przypadła krytykom i miłośnikom Adele do gustu, że już w 24 godziny od premiery klipu uzyskała 27,7 milionów odtworzeń.