HBO GO: 5 nowych filmów, które musisz zobaczyć [KWIECIEŃ 2021]

Kwiecień plecień poprzeplata, trochę akcji i humoru. W nadchodzącym miesiącu do biblioteki HBO GO trafi wiele bardzo dobrych pozycji. Część z nich mieliście już okazję zobaczyć, za to niektóre są zupełnymi nowościami. My wybraliśmy dla Was te, które koniecznie powinny znaleźć się na Waszej liście "do obejrzenia".

1. "Wonder Woman 1984" (Premiera: 1 kwietnia)

Zaczynamy od mocnego wjazdu DC Universum na salony. Kolejna odsłona losów Diana Prince. Jak wynika to z samego tytułu, historia zostaje osadzona 70 lat po nieoczekiwanej wizycie Steve'a Trevora na wyspie amazonek. Pewnego dnia główna bohaterka wchodzi w interakcję z tajemniczym kamieniem, który spełnia życzenia. Nie tylko Ci dobrzy, będą chcieli skorzystać z jego mocy.

2. "Oszustki" (Premiera: 1 kwietnia)

Nie zabraknie też kina akcji o kobiecych kształtach. Jedna jest uzdolnioną naciągaczką, której celem są obrzydliwie bogaci businessmani. Druga z kolei działa na nieco mniejszą skalę. Wkrótce obie zaczną ze sobą rywalizować o względy i majątek młodego milionera, który jest twórcą popularnej aplikacji.

3. "Terminator: Genisys" (Premiera: 2 kwietnia)

Jak już zaczęliśmy od konkretnych produkcji z walką w tle, to należy wspomnieć i o tej. Rok 2029. Tym razem John Connor wysyła do przeszłości Kyle'a Reese'a. Jego zadaniem jest uratowanie matki przed Terminatorem. To będzie ostre starcie.

4. "Kings Man: Tajne Służby" oraz "Kings Man: Złoty Krąg" (Premiera: 3 kwietnia)

Do platformy streamingowej trafią dwie części popularnej szpiegowskiej serii. Wszystko zaczyna się, gdy do agenta służb specjalnych trafia niedoświadczony jeszcze, przyszły wywiadowca. Będzie on musiał szybko sprostać wysokim wymaganiom, jakich oczekuje agencja.

5. "21 Jump Street" i "22 Jump Street" (Premiera: 4 kwietnia

Kolejna bardzo seria, która rozbawi Was do łez. Na HBO GO pojawi się historia dwóch policyjnych przyjaciół. Ich zadaniem specjalnym, będzie, wtopić się w uczniów liceum. A wszystko po to, by rozpracować szajkę dealerów handlujących nowych niebezpiecznym narkotykiem.