Netflix: 5 nowych filmów, które musisz zobaczyć [KWIECIEŃ 2021]

Na czwarty miesiąc roku Netflix przygotował ponad 50 nowych pozycji. Jako że to już wiosna w pełni, pojawi się kilka produkcji, które narobią nieco zamieszania. Oczywiście obok tych już dobrze znanych jak "Batman" swoją premierę przeżyją niepublikowane dotąd ekranizacje. Oto lista pięciu filmów, którym warto poświęcić uwagę.

1. "Madame Claude" (Premiera: 2 kwietnia)

Francuska biografia osadzona w latach 60. minionej epoki. Historia sutenerki, która po II wojnie światowej postanawia zająć się najstarszym zawodem świata. Szybko jednak zakłada własny dom publiczny w jednej z droższych dzielnic Paryż. Zaś jej klientami zostają tylko ci najbogatsi.

2. "Noc w raju" (Premiera: 9 kwietnia)

Gdy już jest naprawdę źle i wydaje się, że nie może być gorzej, to życie lubi zaskoczyć. Pewien mężczyzna poprzez splot niefortunnych wydarzeń staje na drodze potężnym gangsterom mafii. Aby wyjść z tego cało, będzie musiał dużo poświęcić.

3. "Prime Time" (Premiera: 14 kwietnia

Polski thriller psychologiczny, który już został doceniony na festiwalach filmowych. W sylwestra uzbrojony mężczyzna wdziera się do jednej ze stacji telewizyjnych. Chce on wykorzystać najlepszy czas antenowy, by ujawnić długo skrywany sekret.

4. "Pewnego razu w Hollywood" (Premiera: 14 kwietnia)

Rok 1969. Hollywood. Gwiazda telewizji i kina staje na skraju załamania psychicznego. Czuje, że czasy jego świetności dobiegają końca, więc stara się zrobić wszystko by utrzymać swój status w show businessie. Nawet jeśli ma być to przysłowiowe chwytanie się brzytwy.

5. "Ride or Die" (Premiera: 15 kwietnia)

Nie zabraknie też kobiecego akcentu w roli głównej. Dwie dziewczyny, niegdyś koleżanki ze szkolnej ławy, zostają wplątane w dramatyczne wydarzenia. Gdy postanawiają się spotkać po latach, nie wiedzą, że to odmieni ich całe życie.