5 niezapomnianych duetów Krzysztofa Krawczyka

Krzysztof Krawczyk był jednym z filarów Polskiej sceny muzycznej. Obdarzony barytonowym głosem wydał takie przeboje jak: "Parostatek", "Ostatni raz zatańczysz ze mną" oraz "Bo jesteś Ty". Bardzo często zapraszał do współpracy popularnych artystów. Oto Nasze TOP 5 niezapomnianych duetów.

1. "Mój Przyjacielu" Krzysztof Krawczyk & Goran Bergovic

Utwór ukazał się w 2001 roku na albumie studyjnym "Daj mi drugie życie". Tym też wspólnym dziełem, Goran pożegnał artystę. Na swoim profilu facebookowym udostępnił teledysk z dopiskiem "Spoczywaj w pokoju, mój przyjacielu".

2. "Trudno Tak" Krzysztof Krawczyk & Edyta Bartosiewicz

Jest to szósty singiel wokalisty, który światło dzienne ujrzał w 2004 roku. Znalazł się na płycie "To, co w życiu ważne". Od razu trafił na 1. miejsce list przebojów w całym kraju.

3. "Noc nie przyszła pod mój dach" Krzysztof Krawczyk & Urszula

Piosenka pochodzi z krążka "Duety", wydanego w 2016 roku. Ukazała się ona niedługo po otrzymaniu przez Krzysztofa listu od Prezydenta Polski z podziękowaniami za wkład do ojczystej muzyki.

4. "Przytul mnie życie" Krzysztof Krawczyk & Andrzej Piaseczny

Jest to kolejna pozycja z płyty "To, co w życiu ważne" wydanej w 2004 roku. Panowie dali wspólny występ na żywo podczas festiwalu Sopot 2004.

5. "Bezsenni" Krzysztof Krawczyk & Katarzyna Nosowska

Nasze zestawienie kończymy trzecim utworem z płyty "To, co w życiu ważne". Sam krążek był nominowany do nagród w kategoriach Album rock-pop i Produkcja Muzyczna Roku. W 2005 roku uzyskał status platynowej.