Netflix: 5 nowych filmów, które musisz zobaczyć [MAJ 2021]

Przed Nami coraz cieplejsze miesiące, więc i produkcje stają się coraz gorętsze. Fani Netfliksa nie będą mogli narzekać na nudę w maju. Obok tych znanych pozycji, pojawią się zupełnie nowe produkcje. Oto pięć premier, które warto zobaczyć.

1. "Kobieta w oknie" (Premiera: 14 maja)

Ten tytuł jest mocno wyczekiwany przez wszystkich. W roli głównej zobaczymy Amy Adams. Cierpiąca na agorafobią kobieta, zaczyna szpiegować swoich sąsiadów. Pewnego dnia, przypadkiem staje się świadkiem aktu przemocy.

2. "Armia Umarłych" (Premiera: 21 maja)

Tym razem, reżyser filmu Zack Snyder nieco zmieni klimat. Pozostawiając superbohaterów za sobą, przenosi nas w świat epidemii zombie. W rolach głównych wystąpią Dave Bautista oraz Ella Purnell. Będą oni chcieli dokonać zuchwałej kradzieży w strefie kwarantanny wyznaczonej na terenie Las Vegas.

3. "Szybcy i Wściekli: Hobbs i Shaw" (Premiera: 5 maja)

Każdy, kto choć raz widział, któryś film z całej serii, wie, z czym to się je. Nietuzinkowe kino akcji przepełnione ogromną dawką humoru. W rolę tytułowych bohaterów wcielą się oczywiście Dwayne Johnson (Luke Hobbs) oraz Jason Statham (Deckard Shaw). Chemia i synergia tych Panów, jaka emanuje z ekranu, rozbawi każdego do łez.

4. "Tarzan: Legenda" (Premiera: 1 maja

Kolejna fabularna odsłona kultowej bajki Walt'a Disney'a. Tym razem John Clayton (Alexander Skarsg?rd) zwabiony podstępem wraca po latach na Czarny Ląd. Ponownie będzie musiał zahaczyć o swoje korzenie, by jako Tarzan uratować swą ukochaną Jane (Margot Robbie) i stawić czoła dawnemu wrogowi. Towarzyszyć mu będzie nie kto inny jak George Washington Williams, którego gra nieprzejednany Samuel L. Jackson.

5. "Uczeń Szatana" (Premiera: 1 maja)

Kultowa ekranizacja powieści Stephena Kinga. Nastolatek (Brad Renfro) odkrywa zaskakującą tożsamość swojego sąsiada. Poszukiwany od czasów wojny, Nazista (Ian McKellen), by zachować anonimowość, będzie musiał zwierzyć się z przeszłości, która nie należy do najłatwiejszych.