Netflix: serialowe premiery, których nie możesz przegapić [CZERWIEC 2021]

Platforma Netflix już udostępniła listę swoich serialowych premier na czerwiec. Wśród wszystkich pozycji nie zabraknie tych, które podbiły serca widzów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wybraliśmy dla Was te, na które należy zwrócić uwagę. Oto pięć premier seriali, które musisz zobaczyć.

1. "Lupin" (Premiera: 11 czerwca)

Powraca druga część przygód francuskiego przestępcy. Zainspirowany historią książkowego bohatera Arsene'a Lupina, obmyśla zemstę na bogatej rodzinie. Przyczynili się oni do śmierci jego ojca. W roli głównej występuje utalentowany Omar Sy.

2. "Szkoła dla Elity" (Premiera: 18 czerwca)

Czwarty sezon już w czerwcu zagości na platformie. Jest to hiszpański odpowiednik legendarnej "Plotkary". Zajdą ogromne zmiany w życiu uczniów z Las Encinas. Część studentów pożegnała się już ze szkołą. Jednak na ich miejsce przyjdą nowi. W tych rolach zobaczymy między innymi Martina Cariddi, Pola Grancha oraz Carla Diaza.

3. "Łasuch" (Premiera: 4 czerwca)

To zupełnie nowa produkcja bazująca na komiksach DC. Gus (Christian Convery) jest pół człowiekiem, pół jeleniem. Odkrywa, że świat został zniszczony przez kataklizm. Dołącza do rodziny hybryd takich jak on. Jednym z jej członków jest Tommy Jepperad (Nonso Anozie). Wspólnie wyruszają w podróż przez Apokaliptyczną Amerykę. Będzie to niełatwa i pełna przygód droga.

4. "Trzy metry nad niebem" (Premiera: 3 czerwca)

Włoski serial, który luźno nawiązuje do słynnej książki Frederico Moccia. W 2 sezonie powrócimy nad Morze Adriatyckie, by dalej poznawać losy bohaterów. W rolach głównych zobaczymy Coco Rebecca Edogamhe jako Summer i Ludvico Tersigni w roli Ale.

5. "Pracujące mamy" (Premiera: 15 czerwca)

Ta historia jest nie tylko przeznaczona dla mam. Cztery kobiety mieszkające w Toronto kończą właśnie swoje urlopy macierzyńskie. Będą musiały znaleźć złoty środek na pogodzenie kariery zawodowej z życiem domowym. Jak możemy się spodziewać nie będzie to łatwe zadanie. Jednak ani Kate (Catherine Reitman), ani Anne (Dani Kind), ani żadna inna z nich, nie ma zamiaru się poddać.