"Mare z Easttown" i inne wciągające seriale, od których trudno się oderwać

"Mare z Easttown" to obecnie jeden z najpopularniejszych seriali HBO GO. Przygotowaliśmy dla Was propozycje seriali, od których nie można się oderwać. Zaczynamy!

1. "Mare z Easttown"

Kto występuje: Kate Winslet, Evan Peters, Guy Pearce.

Opis: Fabuła serialu podąża śladami policjantki z małego miasteczka w Pensylwanii podczas prowadzonego przez nią śledztwa w sprawie morderstwa. W tytułowej roli wielokrotnie nagradzana Kate Winslet. 

Gdzie mogę zobaczyć? HbO GO i Player.pl.

2. "Od nowa"

Kto występuje? Nicole Kidman, Hugh Grant, Noah Jupe, Matilda De Angelis.

Opis: Odnosząca sukcesy terapeutka Grace Fraser (Nicole Kidman) mieszka w Nowym Jorku z mężem Jonathanem (Hugh Grant) oraz uczęszczającym do elitarnej prywatnej szkoły synem (Noah Jupe). Ich z pozoru idealne życie z dnia na dzień wywraca się do góry nogami za sprawą gwałtownej śmierci matki jednego z uczniów. Nagle rozpoczyna się łańcuch zaskakujących, przytłaczających wydarzeń. Grace przerażona całą tą sytuacją i zamieszaniem wokół swojej rodziny, będzie musiała porzucić dotychczasowe życie i zbudować swój świat od nowa - dla siebie i swojego syna.

Gdzie mogę zobaczyć? HBO GO i Player.pl.

3. "Lupin: część 2"

Kto występuje? Omar Sy, Shirine Boutella, Ludivine Sagnier, Clotilde Hesme.

Opis: Netflix nie kazał nam długo czekać na kolejny sezon serialu "Lupin". Jego premiera odbyła się 11 czerwca 2021 roku. Pierwszy sezon zakończył się bardzo dramatycznie. Assane Diop został postawiony pod ścianą, kiedy w odwecie za jego działania porwano jego syna. Akcja nowych odcinków będzie kontynuacją wydarzeń, które miały miejsce w finale pierwszej części. Jak dalej potoczą się losy głównego bohatera, dowiemy się już niebawem.

Gdzie mogę zobaczyć? Netflix.

4. "Firefly Lane"

Kto występuje? Katherine Heigl, Sarah Chalke, Ben Lawson, Jon?Michael Ecker.

Opis: Przyjaciółki Tully i Kate poznały się jako nastolatki i od zawsze stanowiły dla siebie wsparcie w trudnych chwilach. Teraz są po czterdziestce, łącząca je więź wciąż jest silna. Czy zdołają uratować swoją przyjaźń, której fundamenty skruszyła zdrada?

Gdzie mogę zobaczyć? Netflix.

5. "Lucyfer: sezon 5 część 2"

Kto występuje: Tom Ellis, Lauren German, Lesley?Ann Brandt, Kevin Alejandro.

Opis: Czas poznać nowego stwórcę. Lucyfer powraca w ośmiu ekscytujących odcinkach. Przed fanami serialu "Lucyfer" wiele niespodziewanych zwrotów akcji. 

Gdzie mogę zobaczyć? Netflix.