Netflix: Serialowe premiery [LIPIEC 2021]

Sprawdźcie, jakie nowe seriale pojawią się na platformie Netflix w lipcu 2021 roku. Przed nami kilka ciekawych premier. No to zaczynamy!

1. "Książęta" (1 lipca)

Książę Wilhelm przyzwyczaja się do życia w swojej nowej prestiżowej szkole z internatem. Największym problemem okazuje się dla niego podążanie za głosem serca.

2. "Rojst '97" (7 lipca)

Lato '97. Las na Grontach staje się miejscem zbrodni. Detektywi Jass i Mika rozwiązują zagadkę śmierci chłopca, którego ciało odsłoniła powódź. Dziennikarze Zarzycki i Wanycz prowadzą własne śledztwo odkrywając bolesne tajemnice z przeszłości. Co wyjdzie z tego splotu wątków, relacji i ludzkich dramatów? Czy prawda w końcu wypłynie na jaw?

3. "Atypowy" - sezon 4 (9 lipca)

Casey i Sam szykują się do opuszczenia rodzinnego gniazda. Wszyscy członkowie rodziny Gardnerów stają więc przed ważnymi decyzjami rzutującymi na ich dalsze losy.

4. "Virgin River" - sezon 3 (9 lipca)

Mel i jej najbliżsi z Virgin River wspólnie mierzą się z poważnymi problemami, takimi jak śmierć, pożar, walka o opiekę nad dziećmi i rozpadające się związki.

5. "Sky Rojo" - sezon 2 (23 lipca)

W drugim sezonie serialu "Sky Rojo" zrealizowanego przez twórców "Domu z papieru" nie brakuje adrenaliny, akcji i szybkich samochodów.