Netflix: Najciekawsze nowości filmowe [SIERPIEŃ 2021]

Na drugi miesiąc wakacji Netflix przygotował dla nas kilka filmowych nowości, które umilą nam gorące dni lata. Sprawdźcie, co warto obejrzeć w sierpniu 2021 roku.

1. "Sweet Girl" (Premiera: 20 sierpnia)

Film Briana Andrew Mendozy opowie historię Raya Coopera (w tej roli Jason Momoa), który z powodu chciwości firmy farmaceutycznej stracił chorą na raka żonę. Zrozpaczony mężczyzna pragnie zemsty, ale poszukiwanie prawdy wiąże się z odkryciem niebezpiecznych informacji, które mogą zagrozić zarówno jemu jak i jego córeczce Rachel (Isabela Merced).

2. "Wiedźmin: Zmora Wilka" (Premiera: 20 sierpnia)

Animowany film z uniwersum Wiedźmina, na podstawie książek Andrzeja Sapkowskiego, opowie historię mentora Geralta, wiedźmina Vesemira. Produkcja jest dziełem koreańskiego studia animacji "Studio Mir", a czuwać nad nią będzie reżyserka i scenarzystka "Wiedźmina", Lauren Schmidt Hissrich.

3. "Beckett" (Premiera: 13 sierpnia)

Wakacyjny film wyprodukowany przez Netfliksa opowie o wycieczce głównego bohatera (John David Washington) do Grecji, na którą wybrał się wraz ze swoją ukochaną, April (Alicia Vikander). Nie spodziewajcie się jednak komedii romantycznej, gdyż wkrótce po przyjeździe dziewczyna Becketta zniknie, a on sam zostanie wplątany w polityczny spisek. 

4. "Sok z żuka" (Premiera: 1 sierpnia)

Od sierpnia na Netfliksie będziemy mogli również obejrzeć kultową czarną komedię Tima Burtona z 1988 roku. Jest to historia Adama (Alec Baldwin) i Barbary (Geena Davis), duchów, które po śmierci chcą zamieszkać w swoim dawnym domu. Posiadłość jednak zajmują nowi, uciążliwi lokatorzy. Gdy wszelkie próby pozbycia się nieproszonych gości zawodzą, para postanawia zatrudnić upiora i bioegzorcystę Beetlejuce'a (Michael Keeton).

5. "Czekolada" (Premiera: 1 sierpnia)

Film w reżyserii Lasse Hallström, na podstawie powieści Joanne Harris, opowiada historię samotnej matki Vianne Rocher (Juliette Binoche) i jej sześcioletniej córki Anouk (Victoire Thivisol). Kiedy bohaterki przeprowadzają się do małego francuskiego miasteczka i zakładają tam sklep z czekoladą, mieszkańcy odnoszą się do nich z nieufnością, a burmistrz robi wszystko, aby utrudnić im życie. Jednak przyjazna i ciepła osobowość Vianne powoli pozwala jej zyskać przychylność sąsiadów. Sytuacja zmieni się, gdy w miasteczku zawita grupa żeglarzy, którym przewodzi Roux (Johnny Depp).