Gwiazdy kina i ich hobby

Nie samą pracą człowiek żyje - doskonale wiedzą to gwiazdy kina, które miewają naprawdę zaskakujące pasje! Zobaczcie, co znani aktorzy lubią robić poza planem filmowym!
Janusz Gajos Janusz Gajos Fot. Bartosz Krupa/East News

1. Janusz Gajos

Aktor, uznawany za jednego z najwybitniejszych przedstawicieli tego zawodu w Polsce, od wielu lat zajmuje się fotografią, która jak sam mówi, jest dla niego sposobem patrzenia na życie. Jego prace można było wielokrotnie oglądać na wystawach w całym kraju. Pierwsza odbyła się w Katowicach, w 2002 roku.

Susan Sarandon Susan Sarandon Columbia Pictures / Courtesy Everett Collection / Everett Collection / East News

2. Susan Sarandon

W wolnych chwilach gwiazda filmu "Thelma i Louise" uwielbia grać w ping-ponga. Aktorka uwielbia ten sport do tego stopnia, że w 2009 roku została współzałożycielką międzynarodowej sieci klubów i barów pingpongowych SPiN. Głównym powodem jej miłości do tenisa stołowego jest jego dostępność - nie wymaga specjalnych strojów, drogiego sprzętu i jest przystępny dla każdego, niezależnie do wieku, płci czy statusu społecznego.

JOHN TRAVOLTA JOHN TRAVOLTA TIZIANA FABI/AFP/East News

3. John Travolta

Aktor, znany z ról w filmach "Grease" i "Gorączka Sobotniej Nocy", od dzieciństwa jest pasjonatem lotnictwa. Posiada licencję pilota oraz kilka prywatnych samolotów. Najbardziej znany eksponat z kolekcji - Quantas Boeing 707- który należał niegdyś do Franka Sinatry, aktor podarował w 2017 roku australijskiej organizacji HARS, zajmującej się restauracją historycznych samolotów.

Marek Kondrat Marek Kondrat Fot.Karolina Fertala / Agencja Gazeta

4. Marek Kondrat

Niezapomniany odtwórca roli Adasia Miauczyńskiego w filmach Marka Koterskiego w wolnych chwilach zajmuje się własnym biznesem winiarskim. Jego firma KONDRAT Wina Wybrane została założona w 2012 roku i poza szerokim asortymentem win oferuje także degustacje, szkolenia i kursy, pozwalające poszerzyć wiedzę na temat tego trunku. 

Amanda Seyfried Amanda Seyfried Album Online / East News

5. Amanda Seyfried

Gwiazda filmów "Mamma Mia" i "Listy do Julii" ma niecodzienne i dosyć makabryczne hobby - kolekcjonuje wypchane zwierzęta. W swoich zbiorach posiada między innymi sowę Beatrix, kurczaka Lindę oraz zebrę o imieniu Kevin Sparkle. Aktorka uważa taksydermię za wyjątkową formę sztuki, która w pewnym sensie przywraca martwe zwierzęta do życia.