5 najlepszych coverów w wykonaniu Miley Cyrus

To, że Miley Cyrus ma wielki talent udowodniła już niejednokrotnie, podczas swoich koncertów. Gwiazda bardzo lubi wykonywać covery największych przebojów lat 70. i 80. Wybraliśmy kilka z nich naszym zdaniem najlepszych. No to zaczynamy!

1. "Heart Of Glass"

Utwór "Heart Of Glass" z repertuaru zespołu Blondie ukazał się w 1979 roku. Był to czwarty singel, który promował album "Parallel Lines". Jak poradziła sobie z nim Miley Cyrus?

2. "Jolene"

Mało kto wie, że Dolly Parton jest matką chrzestną Miley Cyrus! W 2012 roku Miley zagrała koncert "The Backyard Sessions", podczas którego wykonała przebój "Jolene". Zobaczcie!

3. "My Way"

Miley Cyrus wystąpiła w 2016 roku podczas wręczenia nagrody im. Marka Twaina w Kennedy Center dla amerykańskiego komika, Billa Murraya. Wykonała utwór "My Way" z repertuaru Franka Sinatry. Zrobiła to jednak w swoim stylu!

4. "Zombie"

"Zombie" jest największych przebojów grupy The Cranberries i często powraca do nas w nowych odsłonach. Oryginalnie został wydany w 1994 roku na płycie "No Need to Argue" The Cranberries. Został napisany przez wokalistkę zespołu, Dolores O'Riordan. Zobaczcie, jak sobie z nim poradziła Miley!

5. "Last Christmas"

Wielkimi krokami zbliżają się Święta. Nie mogło więc zabraknąć w tym zestawieniu przeboju "Last Christmas". Podobno George Michael napisał "Last Christmas" podczas niedzielnego obiadu u mamy i taty - może dlatego ten utwór w każdym, kto go słyszy, budzi rodzinnego ducha Świąt albo przeciwnie, wewnętrznego Grincha. Miley wykonała go w nieco innej wersji. Posłuchajcie!