Netflix: Najciekawsze premiery serialowe [GRUDZIEŃ 2021]

W grudniu na Netflixie pojawi się wiele serialowych premier. Sprawdźcie, na jakie produkcje warto będzie poświęcić swój czas!

1. "Zagubieni w kosmosie", sezon 3. (1 grudnia)

To już trzeci i ostatni sezon kosmicznej opowieści. Serial opowiada historię rodziny Robinsonów, która w niedalekiej przyszłości została wybrana do kolonizacji wszechświata. Bohaterowie będą zmuszeni stoczyć ostateczną walkę z kosmicznym zagrożeniem, a stawka będzie wysoka jak nigdy przedtem. 

2. "Dom z papieru, sezon 5. część 2. (3 grudnia)

Wielkimi krokami zbliża się ostatni rozdział w historii napisanej przez Profesora (Alvaro Morte) i jego ekipę. W nadchodzących, finałowych epizodach, okaże się czy napad na bank w Hiszpanii powiedzie się, czy też bohaterowie poniosą klęskę. Zakończenie pierwszej części piątego sezonu sprawia, że nikt nie może czuć się bezpiecznie.

3. "Wiedźmin", sezon 2. (17 grudnia)

Wiedźmin to serial cieszący się ogromną popularnością w serwisie Netflix. Powstanie drugiego sezonu było więc kwestią czasu. W nadchodzących epizodach, główny bohater - Geralt z Rivii (Henry Cavill) będzie musiał walczył z tajemniczą mocą, która drzemie w księżniczce Ciri (Freya Allan).

4. "The Silent Sea" (24 grudnia)

W Wigilię do serwisu trafi nowy serial z Korei Południowej. Akcja "The Silent Sea" będzie rozgrywała się w przyszłości, w której Ziemia stała się pustynią. Serial opowiadać będzie historię niebezpiecznej misji badawczej na Księżyc. Operację będzie nadzorował Han Yoon-jea (Gong Yoo - aktor znany z roli w "Squid Game").

5. "Cobra Kai", sezon 4 (31 grudnia)

Serial jest kontynuacją kultowego filmu pt. "Karate Kid". "Cobra Kai" jest bardzo popularną produkcją w serwisie. Serial charakteryzuje się nostalgicznym klimatem, jednak bardzo dobrze obrazuje czasy współczesne.  Nadchodzący sezon ukaże zmagania bohaterów w turnieju All Valey.