Netflix: najciekawsze filmowe premiery [GRUDZIEŃ 2021]

W grudniu serwis Netflix przygotował wiele ciekawie zapowiadających się premier filmowych. Sprawdźcie, co watro będzie zobaczyć w tym czasie!

1. "Psie pazury", (1 grudnia)

Film oparty jest na książce Thomasa Savage'a. Głównym bohaterem jest Phill. Pewnego dnia do domu mężczyzny wprowadza się jego brat z żoną i synem. Nowi lokatorzy powodują przemianę Phila. Zaczyna on rozumieć czym jest miłość. W rolach głównych występują: Benedict CumberbatchKirsten DunstJesse Plemons oraz Kodi Smit-McPhee.

2. "Składanka", (3 grudnia)

Akcja filmu rozpoczyna się w milenijnego sylwestra. 12-letnia Beverly, znajduje uszkodzoną kasetę z nagranymi głosami jej zmarłych rodziców. Dziewczynka postanawia naprawić znaleziony przedmiot. "Składanka" to propozycja dla całej rodziny, w reżyserii Valerie Wiess.

3. "Niewybaczalne", (10 grudnia)

Produkcja z Sandrą Bullock w roli głównej. Film przedstawia historię Ruth Slater. Kobieta w przeszłości została skazana za brutalne morderstwo. Po odbyciu kary, wraca do rodzinnego miasta. Jednak Ruth nie jest tam mile widziana.

4. "To była ręka Boga", (15 grudnia)

Fabuła filmu rozgrywa się w Neapolu w latach 80. ubiegłego wieku. Głównym bohaterem produkcji jest Fabietto Schisa. Film wyreżyserowany przez Paolo Sorrentino, w malowniczy sposób obrazuje codzienne perypetie młodego Włocha. 

5. "Nie patrz w górę", (24 grudnia)

Komedia w gwiazdorskiej obsadzie, w rolach głównych zobaczymy Leonardo DiCaprio oraz Jennifer Lawrence. Fabuła skupia się na ogromnej komecie, która zmierza w kierunku Ziemi. Dwójka głównych bohaterów odkrywa nadciągające zagrożenie i próbuje ostrzec całą ludzkość o nieuchronnej zagładzie. Niestety okazuje się to trudniejsze niż zakładali. W produkcji będziemy mogli zobaczyć również Ariane Grande.