10 najśmieszniejszych scen z serialu "Rodzinka.pl"

"Rodzinka.pl" to kultowa produkcja Telewizji Polskiej. Serial doczekał się 16 sezonów. Przygody rodziny Boskich emitowane były na antenie TVP 2 przez 9 lat. Przypomnijmy sobie najśmieszniejsze momenty z udziałem sympatycznej familii.

1. Skajpaj

Mama Natalii doprowadziła ją do szału. Powodem wybuchu kobiety była przekręcona nazwa jednego z popularnych komunikatorów. 

2. Zepsuty zegarek

W tej scenie Kacper chwali się rodzicom swoim nowym zegarkiem, który dostał na komunię. Prezent okazał się mniej wytrzymały niż się wydawało. 

3. Ludwik i jego słaba pamięć

Podczas kolacji w domu Boskich doszło do kłótni między Ludwikiem a Natalią. Powodem sprzeczki była słaba pamięć mężczyzny. 

4. Zimne oko

W tej scenie postać odgrywana przez Tomasza Karolaka zaczyna podejrzewać, że może stracić wzrok. Obawy doprowadziły mężczyznę do paranoi. 

5. Narkotyki

Ludwik z Natalią myśleli, że Kuba bierze narkotyki. Prawda okazała się zupełnie inna. 

6. Paskudne pęknięcie

W domu Boskich doszło do pęknięcia rury. Awaria okazała się pechowa dla Kuby. 

7. Wizyta księdza

Do domu sympatycznych bohaterów przyszedł ksiądz. Niestety duchowny wybrał nieodpowiedni moment. 

8. Kacper panował nad sytuacją

Najmłodszy syn Ludwika i Natalii zaspał do szkoły. Chłopcu wydawało się, że zdąży wstać na czas, jednak rzeczywistość była inna. 

9. Pistolet

Natalia znalazła w rzeczach Kuby pistolet. Kobietę zszokowało jej odkrycie, które nie do końca było takie straszne jak myślała na początku. 

10. Kacper pił piwo

Ludwik z Natalią zorientowali się, że ich syn pił piwo. Zdenerwowana kobieta nie mogła znieść całej sytuacji na trzeźwo.